bugün

evet erkek olan nil erkoçlar'a yani rüzgar a tavsiyeler bütünü, malum erkekliğe yeni adım attı buradan abileri olarak kendisine yardımcı olmalıyız.*
- kadınların hepsi aynı. boş ver.
iki dakika delikanlı ol.
osbir çekerken kapının kilitli olduğundan emin ol.
kerhanede milli olma.
hiç bi kıza güvenmesin.

tüm erkeklere çağrıdır bu. aramıza hoş geldin nil gardaş bu arada.
başka bir ülkeye yerleş.
verilmeyip alınacak tavsiyelerdir. olum okumadınız mı hiç erkeklerle birlikte olmadım diyor. sevgililerim oldu seviştim ama hiç biri erkek değildi diyor. az bakın da feyiz alın.

siz hala elizabeth amk.
fazla asılma elinde kalabilir. *
çok şeker yeme çükün düşer.
mutlu ol lan valla.

türkiye gibi bir yerde böyle bir hareket inanılmaz yürek gerektirir.
kimseyi umursama.
Siyah kösele, beyaz çorap kombinasyonundan uzak dur.
en kısa zamanda ayakta işemeye alış. ilk başlarda hedefi tutturmakta zorlanabilirsin
artık ilk adımı karşıdan beklemek yok aga.
ameliyattan önce olsaydı kendi vücudundan caps al bakar bakar asılrsın derdim ama ameliyatı çoktan olmuş. şimdi diyeceğim tek şey sabah ereksiyonuna karşı dikkatli ol. fazla zorlarsan dikişleri patlatısın. inmesini bekle ya d aküvete işe.
olayı illa cinsel münasebete çekmenin manası yok.. kendisinin öncelikli derdi ortamlarda erkek olarak kabul edilmektir muhtemelen. yoksa kadın vücudundayken bile sizin götüremediğiniz kadarını götürmüş.

nil abicim, şimdi senin ilk olayın pes oynamayı öğrenmek. fifa'da olur. hangisini öğrenirsen diğerine bok atacaksın, diğer oyuna bok atarken şu cümleyi tercih et "abi fifa çocuk oyunu yaa" gibi. korkma, oyun oynadığın için, eğer oynadığın oyun pes veya fifa ise kimse seni çocuk görmez, 40 yaşındakiler bile haftasonu buluşup oynuyor.

ikinci yapacağın şey, takım tutmak. hafif fanatik ol, bil ki sen hangi takımı tutuyorsan o takımın hakkı yeniyordur. bi senin takımın temizken hakemler falan hep diğerini yüceltmeye çalışırlar. bu şekilde yaklaşırsan mevzuya çok erkeksi olursun.

sakal bırak.. bu opsiyonel ama iyidir. bir de biraz spor mpor yap gözünü seveyim çıtkırıldım nusret gibisin, tabi daha yeni yeni oluyor, zamanın var.

hadi kardeşim, halısahada oynadığın günleri görürüz inşallah selametle.
medya'nın eline koz düşürdün işin çok zorlaştı be kardeşim. Türkiye gibi bir ülkedesin allah yardımcın olsun.
unutma rüzgar, %99 'u kaçmak.
Brazzerstan premium hesap kapma torrentte var zaten. Ha bide kaşlarının ortasını al.
artık nil erkoclar diye biri olmadığından rüzgar erkoclara tavsiyeler olmaliydi.

(bkz: rüzgar erkoçlar a tavsiyeler)
kucukken amcalara da gosteremedin sen degil mi?
memeleri aldırmasaydın eyi idi hazır osbirlik malzeme sonuçta yazık günah,aynada bak bak çek neyse malafat sağ olsun.
eskiden oynadığın emret komutanım dizisi yeniden başlıyor. artık sen de orda bir asker rolünde oynayabilirsin.
emanete sahip çık koçum.
omegle kullanma.