bugün

kesin bilgidir. biri ankara da, biri istanbul da olmak üzere iki ayrı eşi ve evi vardır. tabi kesin ikinci karısını mağdur olmasın diye almıştır himayesine. müslümanlık süper yaa.

edit: küçük, bozuk zihniyetli, arap şamanı yazarlar rahatsız.

zorunlu edit: adam kaynak diyor yaa. olum benim nihatla ne derdim olur, niye iftira atayım. ayrıca adam misyonuna uygun yaşamakta, ona göre bi sakınca yok ki, sana göre neden var?

ne desem inanırsın? ikinci karısı benim desem, nihat a var da bana yok mu dersin. hala inanmıyon ama.
bok gibi parası vardır. istediği kadar eş alır. cariye mariye götürür kime ne.
imam nikahı yoksa zina, varsa helal olandır.
din çok güzel, sende gelsene.
Benim Kemalist dayım kadar olamayandır.
Adam her gün başkasını Afedersiniz sikiyor.
Zaten bu adam arkadaş ortamında paraya para demiyormuş. Bok diyormuş. Bugün 100 bok kazandım. Yarın 100 bok daha vs.
Şaşırmadım vallahi nede olsa 4 ile sınırlı.
4 tane kadına kadar izin veren bir dinin mensubu olduğu göz önüne alınırsa, şaşırılmayandır.

(bkz: islam kafası)
Kanıtı nedir. Merak edilen.
para onun keyif onun kime ne ?

akapeli belediye başkanı, bilmemneyimin başkanı muta nikahıyla karı alınca sorun olmuyor.

herkes konuşur akape çalar.
4 hakkı kaldı.
Öyle bir mevzu ki. Ne içinde ki islam kinini bu adamı bahane ederek bosaltanlar samimi, nede bıldıklerıyle insanları ağlatan bu adam samimi. Bu adamı iki evlilik le suçlayan yazarların dönün bakın sayfalarına zinayı ekmek, su gibi görürler. Yirmi değişik karı ile yatmadan evlenmezler. Evlendikten sonra bitermi ki? Hiç sanmıyorum, alışmış kudurmuştan beterdir. Ama ne curettır kalkar ıslamdakı evliliği eleştirir. O zaman siz zinaya, onun bunun karısına, kızına talim edin, bu daha çağdaşlık prensiplerine uygun sizin için ne diyelim.

Birde bu adam ve çeşitleri. Sadece dine aç, cahil insanlar ksıvesıne hitap ediyor. Insanları uyutuyor. Anlattığı din laik dinin ta kendisidir. Yazıklar olsun. Islam, iktisadi, hukuk düzeni,gelir dağılımı bozuk olan bir toplumu düzeltmek için gelmiştir ve bunu başarmıştır. Bu adamın anlattığı dinde bunları gören varmı?

Paran mi yok, dua et Allah versin. işsiz misin, Allah hayırlı rızk kapıları açsın. Bekar misin, şu duâyı oku. Böyle Dinmi olur lan? Kur anın, ve hadislerin hükümleri nerde?

"allah'ın indirdiği kitapta bulunan birşeyi gizleyerek onu birkaç para karşılığında satanlar var ya, onlar karınlarına ateşten başka birşey indirmiyorlar. allah kıyamet günü onlarla konuşmaz ve kendilerini günahlardan arındırmaz. onları acı bir azap beklemektedir."

bakara 174.
lan belki metresidir nereden biliyorsunuz?
kesinleşmeden hiç bir şey demeyeceğim durum.
Siz Müslümanlar nasıl diyor: "Allah daha çok versin." Herkes de adama yükleniyor; dinen sakınca var mı?
oratada hiçbir delil yokken söylene gelen hurafedir.
islam da çok eşlilik vardır. Eğer kişi bakabilecek durumdaysa istediği kadar evlenir. Zina yapan ve fakir olan embesillerin zoruna giden durumdur.
akapeli tarrağımın kurma kolu başganı (başkanına koyayım sana bişey olmasın)
muta nikahıyla bilmem kaç tane karı alınca sorun olmuyor ya la.
2 eş alma hakkının daha kaldığının göstergesidir.
Şaşırtmıştır. Ben 5-6 tane bekliyordum.
karıları 9 yaşından büyüktür. bu bile mucize. buna da şükür.
şayet 2 tane almışsa nikahı altına zor bir görevi yüklenmiş fakat aile babası olabilecek vasıflara haiz adam gibi bir adamdır. şayet haksız yere eleştirenler kendilerini adam yerine koyuyorlarsa, eğer allahtan hakkıyla korkuyorlarsa evlensinler, kendilerini haramdan korusunlar, bir yuva kursunlar. zira hocanın nafakasını kimse vermiyor, allah (c.c) bakabilene serbest bırakmış. niçin fesatlık yapılıyor ki ? sen almazsan ben almazsam bu kadınlara kim kocalık yapacak ? onun bununkine sarkmamış adam gibi evlenmiş erkeklik yapmış. fena mı yapmış ?

aile şerefli bir kurumdur. elalemin ailesini diline dolayacaklarına herkes kendi önünden yesin. kendi işine baksın. kendi ailesiyle ilgilensin.
hedefine son 2 eş kalmıştır. haydı bastır denilesidir.
kaynak götüm değildir.
Yakisir yigidime.
Olum islamda 4 taneye kadar izin vardır ve adam inandığı gibi yaşıyor ee kadınlarda bu durumdan şikayetçi değilse kime ne amk ben sana sen kimi sikiyorsun diye soruyor muyum?
(bkz: kadınların regl döneminde fare leşi gibi kokması)
baslıgı acan yazarın baslıgı actıktan sonra entry gırdıgı baslık budur evet.
ha bır de 2 degıl 9 esı varmıs marstan da toprak alıp otel dıkmıs ayrıca her gece farklı barlara gıdıyormus bunları da ekleyelım lutfen.
(bkz: fitne)
(bkz: yalan)