bugün

halkı enflasyondan tam anlamıyla inim inim inleyen, kamyon şoföründen bozma pejmurde giyimli bir köylü kekosunun yurdum ekonomisine bulunduğu katkıdır.
bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim.
bir daha mı geleceğiz dünyaya diyerek ete gömülmüştür. venezuela'da enflasyon aylık %300 civarında. makarna alabilmek için çuvalla para götürüyorsun. Hal böyle olunca bir daha nerede denk gelecek bu beleş ziyafet diyerek yumulmuş olabilir.
ülkesi zararda falan değildir, etler ikramdır.
Dedik zamanında. Şu adam şarlatan ibnenin teki dedik. Şu götten devrimci olmaz, rezil herifin teki dedik.
halkı açlıktan kırılırken

kendi kebapları gömen kamyonet şöförü

recebin ikonası.
Kınadığımız her şey başımıza geliyor fazla da kınamayın bence.
yazık lan.

adamın ülkesinde bir ekmek almak için el arabasıyla para gerekiyor adam bir öğüne binlerce dolar ödeyerek yemek yiyor.

vallahi düşman başına.
HALK açlıktan kırılsın başkan nusrette et keyfi yapsın. boşuna dememişler bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söylim.
(bkz: gerçek marksizm bu değil)
aga biri gider ülkesin % bir milyon kriz varken et yiyip puro yakar. biri gider varlık fonunu üstüne alır kim bilir neler yiyodur kameralar göstermese de. biz ne zaman bu seviyeye geleceğiz.
Kusura bakma maduro ama tam bir orospu evladısın tam!

Ulan ülken kırılıyor bebekler açlıktan ölüyor. It...
Onlar karı satsa cari açığı kapatır bizde ne sikim var petrol yok karılar güzel değil biz kendi dertlerimize konsantre olalım. .
sanki ülkesinde her şey yolunda gidiyomuş gibi bi de purosunu yakmış ahahahah kral.