bugün

sincap: minyon, kıllı bir amca ya da teyze. teyzeyse kıllarını saç olarak düşünün. öylesi daha iyi. dişlek, böyle peltek konuşan, ürkek, kendi halinde biri.
deep: bir dibine vurmuşluk, bir kendini bırakmışlık var bu kişide. vurdumduymaz kel ayvaz tarzını benimsemiş.
italiano: italya'yı anımsatıyor, sanatı, heykeli ama vatikanı aynı zamanda. enytryleri okununca da vatikan'dan eser yok. ironik bir nick, ironik bir karakter.
prince of darkness: karanlığın prensi. sanal alemin krallığında uzun uçlarından kanlar akan dişleriyle uuserların kulağına ayar gibisin vermek istiyorum diye fısıldayan vampir. de get.
scarlet: nickten karakter tahlili yapmak *
ölüler kitabı: gothic bir kişilik. gazeteciymiş. ölüler dünyasından haberler veriyormuş sözlüğe. bir ayağı öbür tarafta. inli mi desem cinli mi desem. boş vakitlerinde ruh çağırangillerden. bir de kahve falı bakıyor çok iyi. öle mistik bişi.
karga: kapkara bişi. sözlüğün zencisi heralde. bir de uzun yaşıyor kargalar. çok gezip, çok görüyorlar. bilgelik var bu insanda. oturup dinlenmeli eski günler onun yamacında. sözlüğün herodotu gibin.
eqin: dj olası var sanki. bak başına koy nasıl da uyumlu oluveriyor. oldu, oldu.
keraneci : zürafa sokak'tan kombinesi var heral.
devedikeni: aslında küçük pembe-mor çiçekli bir bitki ama deve kelimesi karıştırıyor insanı. heybetli birini düşünüyorsun. aynı deve gibi sırtımda bile taşırım seni, başımın üstünde yerin var nidalarıyla yaklaşıyor insana sonra bir bakıyosunuz ki dikeni de varmış, can yakarmış. başımın üstüne yerim var dedik diye abartmasan gibi bir bakış.
montajelemanı: ben entry'yi girmiyorum adeta usulca monte ediyorum der gibi gibi.
(bkz: balbassar):evrimini tamamlamış pokemon,sözlüğe yararlı yazar..
(bkz: organizma):yaratıcı fikirler içeren yazar..
ya çok acıyo ama ya: insan neresine dokuncağını şaşırıyor. tribal bir kişilik. sürekli ilgi, alaka bekliyor. sevgiye muhtaç belli. sözlükte bulabilir mi?
dalgalı kur: fazla söze ne hacet dengesiz işte. terazi mi desem, ikizler mi desem?
blindguardian: kör gardiyan. bir mesajım var diyor. yazacak birşeylerim var. körüm ama sizin gördüklerinizden daha çok şey görüyorum, duyuyorum, biliyorum havasında. gardiyan da kuvvet, kudret gibi. korkun benden der gibi.
cell im > turkcell'in yeni maskot bebeği.
sivrisinek: küçüğüm belki önemsizim size göre. ama kanınızı emip, mikrobumu yaydığım zaman olur büyük bir hadise. aklınıza düşerim nefretle iğrenç sesimle.
dawsonleery: dawson's creek etkisinde kalmış olması muhtemel yazar. bir adet joey potter arar gibi gibi * . hiç olmadı bir adet katie holmes. * *
july4th: temmuz 4. sıcak bir insanım ben, seviyorum kendimi, iyi ki doğdum lan der gibi. karakteri mi? çelişkili. kimini ısıtır, kimini yakar.
scarlet; bana karakter tahLiLi yapmak zordur, heLe ki bu oLay'ı nickten yapmak "sıkar" biraz tripLerinde.. pek ukaLa, pek kendinden emin.. o ne öyLe "sıkar-mıkar"..
gizemli yazar: ben istersem çıkarım ortaya, karışmayın ne yapacağıma kişisi. sözlüğün hayaleti.
balta & palta: tek yumurta ikizleri. aynı şeyleri giyiyorlar hep bunlar. aynı kızı seviyorlar.
zall: zalim bir kişi. ayağını denk al şu gördüğün arazi var ya hepsi benimci. böyle sen benim kim olduğumu biliyor musun tarzı. yakalar sivri. saçlar jöleli.
kapaparantez: son sözü ben söylerim kişisi.
atan alır spor: mükemmeliyetçi. ya hep ya hiç diyor. ya yenecek, ya kaybedecek. beraberlik ona göre değil. onun için sadece siyah ve beyaz var. gri yok.
güncel Önemli Başlıklar