bugün

3. nesil yazar adayı. kendisini bulgaristan'a giderken sağda dönerken solda her daim görebilirsiniz.japonya'dan yeni geldiği için biraz zorlanıyor. o nedenle tüm yazarlardan yardımlarını ondan esirgememesini bekliyoruz.*
o bir sevgi pitircigidir, sohbetine doyum olmayan insandir, gececi yazardır; hoşgelmiştir, sefalar getirmi$tir.
gamlıbaykuş ile aramızda kendisini çekiştirirken '30 harfli'dediğimiz çaylak *kişisi.*****
ablasının biricik kardeşidir . hoşgelmiştir , ablasını yanlız bırakmamıştır.
(bkz: canım benim)
teşekkürünü kabul ettiğim yazar ama hala anlamadım neyse hoş gelmiş, dikkat et ablana ayar felam veriyim dime çizerim ...
30 karakterli nicke sahip kisi ile hiçbir şekilde uzaktan yakından alakası olmadığını belirten sadece bir tesadüf olması gerek diye düşünen yazardır.bundan önce de başka sözlüklerde aynı nick ile yazarlık yapmış , ve hala yapmaktadır.

edit: götünüzü keserim lan adam olun...
japonun önde gideni, finallerle boğuşan kahraman insan, hayalgücü yüksek, 30 harfini yanında taşıyıp gerektiğinde başkalarının kafasına çekinmeden atabilen sözlükteki yeni yılını kutlamak istediğim capon.
(bkz: Anata o nikumu yatsu nanka shinjimae)
bir de mickimicin3okaraktergerekiyormus versiyonu vardır.
okuyan her kişinin nickindeki karakterleri sayıp, "aaaa, görüyor musun? gerçekten 30 harfmiş" dedirten kullanıcı $eysi.
Devre teorisi faciasının ardından gelen malzeme zaferi ile biraz olsun kendinde gelebilmiş yazar.

canlı canlı edit: yok yok daha gelememiş (#1172163) *
süper zeki bir arkadaşımız.

edi: ulan bu entrynin nesini oyluyorsunuz.
otuzuncu harfi bulmak için evliya çelebi gibi sözlükte fink atan 3. nesil yazar.
nacizanebilgi'de de yazan yazar. * * *
(bkz: dünün dikkat çeken etryleri)* *
mahlası için 30 adet harf gerektiğin inanan yazar. ayrıca;
(bkz: başlık canavarı)
(bkz: su pokemonu)
(bkz: shaolin rahibi)
tahminimce nickindeki karakter sayısını bir benim saymadığım yazardır.
nicki say say bitmeyen kendisi oku oku doyulmayan yazar kişisidir.
ilk gördüğümde nikini bana en az üç dört kere saydırtmış yazar. meraktan insan sayamadan edemiyor tabi.bir de sayarken insan içinden geçiriyor '' ulan sayıyorum şimdi ama bir de değilse var ya ayar vermezsem şerefsizim.'' gibilerinden.
haydin bu pazar çaya zirvesi nde tanıştığım nickini herkes gibi bir kağıda yazamayan iki kağıdın anca yettiği yazar. iyiki tanışılmıştır, sevecendir.* *
niki için 30 harf gereken kişi...

ayrıca
(bkz: sağlıklı bir nik için 31 in şart olması)*
nicki ile zirve de olay yaratan sempatik insan
nickindeki harf sayisi ile bir cok minimalist şairin divanlari kadar olan yazar. yahu o degil defter-i kebir gibi bu yazarin nicki. *
haydin bu pazar çaya zirvesinde bol bol konuşmaya fırsat buldum. iyi içiyor vaktim olsaydı biraz daha içseydik keşke dediğim japon yazar*.
avrupa yakasından zirveye ilk dahil olmuş, kafa yazar.**
nickini sığdırmak için iki tane sticker alan yazar. * onun dışında zirvenin taksim bölümünde hayvan gibi bira içmiş bol bol da elma ile muhabbet etmiş yazardır kendisi. fazla muhabbet edemedik ama bir dahakine inşallah.