bugün

Azına sıçtıklarım hâlâ ne diyorsunuz. Kadınların ihtiyacı olan sevgi. Duygusal açlık yaşıyoruz. Ciddiye alınmak istiyoruz o beyniniz anlamıyor mu. Tek bildiğiniz sikmek, vurmak. Babam annemi kaç kere aldattı. Ailecek sustuk. Çıktığım çocuk cinsel tatminliğini gidermek için benle çıktı, sustum. Kimseye hiçbir zararım olmamasına rağmen adımı orospuya çıkarmaya çalıştılar, sustum. Fiziksel özelliklerimle dalga geçtiler, sustum. Justin bieber’ a hayranım diye veya sevgilim yok diye Kezban dediler, sustum. Yaşlı amcaların çirkin bakışlarına maruz kaldım, sustum. Sevgili olmak yasaktı direk kocaya satılmam gerekiyordu, sustum. Ev işlerini ben yapmak zorundaydım, sustum. Ne derseniz deyin artık umurumuzda değilsiniz. Feminizm heryere yayılıyor ve artık kadınlar susmucak. Aşka ve sevgiye olan inancımız kalmadı. Lakin dünyayı değiştirmeye inancımız tam. Korkmayın kadınlar, sizler şeytani bir varlık değilsiniz. Siz yeryüzüne güzelliği getiren çiçeklersiniz. Ne isterseniz başarabilirsiniz. Duygusal olmanız zayıf noktanız ama birlik olursak herşeyin üstesinden gelebiliriz!
pkk ve hdp sempatizanından başka ne beklenir ki?!
Bu karıyı ciddiye alanın aklına tüküreyim. Bunun ne olduğu neyi savunduğu belli zaten.

Gazze gibi belki dünyada en çok gazetecinin gece gündüz hazır kıta beklediği bir yerde şimdiye kadar bu soytarının bahsettiği gibi bir tane "toplu tecavüz" duyan bilen var mı? O gazetecilerin arasında fox gibi, cnn gibi nice filistinli düşmanı yayın kuruluşu var. Böyle bişey olsaydı buna susarlar mıydı lan, madrabaz takımı.

O isveçte yok iltifat etsen taciz filan diyen bolloşlar saçmalıyor, öyle birşey yok. Bildiğin düz taciz olayı.

Ha, işin algı kısmına bakarsan edep namus nedir bilmeyen ateist yavuşaklar şarabı çekip karı erkek ayırmadan birbirine hallenmeyi normal saydıkları için taciz diye bişey yok zaten aralarında. Hayvan sürüsü gibiler, ağaçta yaşayan götü çıplak maymunlar gibi yaşadıkları için taciz maciz belirsiz.
alpagu1453 gibi yavşakların savunduğu meseledir.

bir de "kandırıldık" diye ağlamazlar mı ?
çıldırıyor insan vallahi.
nevşin’in kendisi gibi islamofobik aptalları gaza getirdiği sikimsonik konuşmalar yaptığı video kaydıdır.

herkesi kendileri gibi aptal olmak zorunda zannediyor bu amk salakları.
Bu kadının taciz edilmesine sevinenlerin anasını karısını kızını meydanın ortasında sikerler inşallah.
Bu dhkpc , pkk destekçileri kendini nimetten sayıp her oto boka taciz diyor. Nereden islama saldırsam diye yırtınıyorlar. Yaşadıkları hayatta yapmadıkları pislik , yatmadıkları adam kalmayan guruh çıkarları uğruna hiç bir şeye ses etmezler ama normal bi insan yanlarında geçse bana tecavüz edecekti.
Arap degil mi? Musluman degil mi normaldir!
videoyu izlemedim, izlemeyi de dusunmuyorum ama bir durumun taciz olup olmadigini degerlendirmek size mi dustu lan sigirlar?

edit: canini sikma, tedirgin etme, rahatsiz etme durumlari tacizdir. bir seyin taciz olmasi icin onun illa ki dokunarak vesaire olmasi gerekmiyor.
sadece konuşuyor amk, görüntü yok. sikeyim yapacağınız paylaşımı.

ben de jim carry gibi caminin içinde nevşini fordladıkları görüntüler var sanıp geldim mal gibi.
Mısırda binlerce kişinin ve onlarca kameranın gözü önünde tecavüze uğrayan hollandalı kadın muhabirin akıbetini bakarsak ucuz bile yırtmış.

https://youtu.be/4mjqCsO_j2o

Bu da bir başkası.

https://youtu.be/vr6KCJNN6HM

Bu lağam fareleri orta doğunun her yerinde aynıdır. Ne mısırlılar ne filistinliler ne Suriyelilerin aralarında bir fark yok hepsi domuzdan farksız içlerinden de dışlarından da pislik akan mide bulandırıcı mahluklardır.
halen isveç diyen orospu çocuklarının zoruna giden gerçek.

bu ibnelere desen ki gel isveç'te yaşama imkanı veriyoruz sana anında toplar pılıyı pırtıyı basar gider ama lafa gelince isveç'te taciz çohmuş yeaaa diye zırlar.

iç yüzünü bilmeden üfürür öyle..

hani şu götü almana, fransıza dayayıp akp'yi yalayan gurbetçi denen ibneler gibi...
Hamama giren nevşin mengü'nün terlemesi durumudur.
beğenmiyorsa beğendiği herhangi bir ülkeye gidebilir. kimsenin neden gittin diyeceğini sanmıyorum.
isveç, danimarka gibi ülkelerde cinsel saldırı ve tecavüz olaylarının istatiksel olarak çok yüksek çıkmasının nedeni, bir kadına rızası haricinde iltifat etmenizin dahi cinsel saldırı olarak değerlendirilip olayın adli makamlara iletilmesinden dolayıdır. hatta iş yerinde kendi çalışanı tarafından bugün çok şık olmuşsunuz diye iltifat alan bir erkek bile cinsel tacize uğradım diyerek olayı mahkemeye taşıyabiliyor ki, kayda geçmiş örnekleri var. lakin bizim gibi ortadoğu ülkelerinde göz önünde yaşanan, basına yansımış toplu taciz tecavüz vakaları dahi sümen altı edildiğinden doğal olarak oranlar düşük çıkıyor.
islamlı ülkelerde tecavüz/taciz olarak sayılmayan şeyler islamsız ülkelerde tecavüz/taciz olarak kabul gördüğü için o istatistikler öyle olabilir mi acaba?

resmen islamın altıncı şartı islama girerken beyni bi kenara koymak.

islama göre ganimet olarak görülen kadına toplu tecavüz etmek yine islama uygun.
Bu türk ahlakını başka bir ülkede bulamazsınız. Hele araplarda asla. Bizim ülkemizde bu tip vakalar nadir yaşanır. Suudi arabistanda genç kızları çöle kaçırdıkları bile vakidir. Yinede Ucuz yırtmış kendisi. Bunu saltdine maledemezsiniz.
lan amına kodum ...... istatistikler de en cok taciz, tecavuz, ensest.
isvec
kanada
hindistan
abd
ingiltere
sri lanka
guney afrika cumhuriyeti
etiyopya
hong kong
çin vs.
diyor.
ama neşine arap yarragi iyi gider oysh iyi yapmis kardeslerimiz.
eyyy nevsin sen kim oluyosun be hahasiktir. evet.
BU HANIMEFENDi TACiZ iLE KAFAYI BOZMUŞ. SAKINAN GÖZE ÇOP BATARMIŞ.
Nevşin mengüyü günahım kadar sevmem bu bir not. Yalnız şu cümlesine şapka çıkarılır;

"Öncelikle bir kadın olarak toplu taşımada taciz ediliyorsun. Bu kesinlikle 'kadınları ve erkekleri toplu taşımada ayıralım bu iş çözülür' olarak algılanmasın. Ben en çok tacizle kadın ve erkeğin birbirinden çok keskin çizgilerle ayrıldığı orta doğu ülkelerinde karşılaştım."
gazze'de cuma namazı için camiye gelen cemaat tarafından taciz edilmesidir.
dincilerin gerçek yüzüne hoşgeldiniz bayanlar!

https://www.youtube.com/watch?v=eVfJJ23_Skk

(bkz: en çok tacizi orta doğu ülkelerinde yaşadım)