bugün

nevşin mengü yü cami cemaatinin taciz etmesi

Azına sıçtıklarım hâlâ ne diyorsunuz. Kadınların ihtiyacı olan sevgi. Duygusal açlık yaşıyoruz. Ciddiye alınmak istiyoruz o beyniniz anlamıyor mu. Tek bildiğiniz sikmek, vurmak. Babam annemi kaç kere aldattı. Ailecek sustuk. Çıktığım çocuk cinsel tatminliğini gidermek için benle çıktı, sustum. Kimseye hiçbir zararım olmamasına rağmen adımı orospuya çıkarmaya çalıştılar, sustum. Fiziksel özelliklerimle dalga geçtiler, sustum. Justin bieber’ a hayranım diye veya sevgilim yok diye Kezban dediler, sustum. Yaşlı amcaların çirkin bakışlarına maruz kaldım, sustum. Sevgili olmak yasaktı direk kocaya satılmam gerekiyordu, sustum. Ev işlerini ben yapmak zorundaydım, sustum. Ne derseniz deyin artık umurumuzda değilsiniz. Feminizm heryere yayılıyor ve artık kadınlar susmucak. Aşka ve sevgiye olan inancımız kalmadı. Lakin dünyayı değiştirmeye inancımız tam. Korkmayın kadınlar, sizler şeytani bir varlık değilsiniz. Siz yeryüzüne güzelliği getiren çiçeklersiniz. Ne isterseniz başarabilirsiniz. Duygusal olmanız zayıf noktanız ama birlik olursak herşeyin üstesinden gelebiliriz!