bugün

aylık verilen paranın hakkını ödeyen dizilerdir.
ozark- efsane kardeşim 6.bölümdeyim am gayet güzel. izlemek isteyenlerle spoiler paylaşabilirim.
Benim sevdiklerim:
stranger things
sense8
Penny dreadful netflix dizisi degil diye biliyorum.
Bence bu sene bozmus deyim yerindeyse boku cikmis dizi şeysi.
Hep aynı fikrin ürünü olan dizilerdir. Elle tutulur bir konusu yoksa tüm olaylar şu konular etrafında döner: gaylik, lezbiyenlik, biseksüellik, anlayışlı modern aileler, "ben hep arkandayım yavrum, oğlum yeni erkek arkadaşını tanıştırsana bak biz çağdaşız eheh" anneleri, "ırkçılık yapmıyoruz" dercesine her dizide olan zenciler vb.

iki üç güzel dizisi varsa gerisi hep aynı terane. Devrin kapanıyor netflix. Netflix yüzünden reytingsiz kalan kanalların önü açılacak yakındır.
Netflix dizileri yeni jenerasyonların medyasıdır, nesilleri kültürel anlamda da beslemektedir. Buraya Netflix dizilerinin bir listesini bırakıyorum.
Homofobikligin kelime anlamini bilmeyenlerin (bkz: j p g) ve kendindeki homofobiyi fark edemeyenerin (bkz: becere medic) izledigi diziler.
punisher dizisinde ibne yoktu hatırladığım kadarıyla. onun dışında evet homoseksüel erkek olmayan dizisini görmedim netfilikin. ama hepsinde sevişmeli ayıplı sahneler var. evet. teşekkürler.
artık sahibinin lgbt birey olduğunu düşündüğüm platformdur. ancak dizilerde ki lez ve gay sahnelerini azaltmayı düşünmelerini istemekteyim.
Çöptür.
En son the she izledim. Ne sürüklüyor ne bırakıyor öyle bişey.
içinde çok fazla zenci barındıran dizilerdir.
truva dizisinde aşil bile zenciydi gerisini hesap edin.
Birbirinin kopyası olan ve gaylerin lezbiyenlerin siyahi insanların bol olduğu yapımlar şüphesiz..
Topluma ahlaksızlık enjekte eden, toplumu dejenere eden dizilerdir şüphesiz. *
Yarısından çoğu cinsellik içeren dizilerdir.dedim bu nezih bir diziye benziyor izleyeyim olmadık fanteziler çıkıyor karşınıza. Pedere rezil olduk.
güncel Önemli Başlıklar