bugün

leyla ile mecnun dizisinde nurtenin almanyadan gelen yeğenini oynamakta olan oyuncudur.
hakkında entryler yazılası, övgüler düzülesi* insan. konuşmadan nasıl şahane bir oyunculuk çıkartılır'ın canlı örneği. 45.bölümdeki mimiklerini izleyen herhangi bir insanı kendine hayran bırakabilir. Ayrıca 46. bölümde görünmeyerek -şahane bir bölüm de olsa- bir tarafımızı eksik bırakmıştır. bunu da buradan bildirelim.
her gördüğümde yüzümü gülümseten müthiş yetenek.
(bkz: nurten in yeğeni)
nurtenin almanyadaki yeğeni leyla. neslihan ablamızın her şekilde hayranı olmamla birlikte 63. bölümde yavuzla konuşmalarını izlemenizi öneririm. godfather part1in başında bonasera ve vito corleonenin konuşmasını hatırlayın, ben hayatımda ses çıkartmadan bu kadar güzel konuşan ve mimiklerini gülümseyen corleone haline getirebilen başka bi insan görmedim. tanışmışlığımız yok, lakin twitterdan falan takip etmeye çalışıyorum mümkün mertebe. oyunculukta cidden kaliteli, diğer yandan olabildiğince samimi bir insan. ya bi insan dizide o kadar kara mermer olup nasıl o kadar güzel gülebilir?
birbirimizi çok seviyoruz ama onun daha haberi yok,üstüne gitmek istemiyorum.
leyla ile mecnun un 66. bölümündeki random gülüşüyle bir artı puan daha almıştır.
görsel
Gotik Leyla'nın makyajı nasıl yapılıyor? işte cevabı:

http://www.youtube.com/watch?v=8rUJzSXrQac
gamzesi de varmış.

görsel
siyaha boyanmadığında çok çok güzel olan leyla ile mecnun dizisi karakteri.
bende özledimin final bölümünde cihanla konuşmuştur. keşke daha çok görebilseydik.