bugün

29 ekim 2014 günü saat 16.30 dolaylarında eşiyle birlikte gittiği semt pazarında eşinin gözleri önünde vurulmuş astsubay üstçavuş rütbeli 25 yaşındaki gencecik pırıl pırıl vatan evladıdır. artık bu saldırıyı yapanları kınamak yerine cezalandırmak istiyoruz.

http://www.milliyet.com.t...a-silahli-gundem-1961982/
haince alçakça namussuzca şehid edilmiştir. bizzat arkadaşımdır. bu acının tarifi yok. mülayim dünya iyisi bir insandı. ekmek parası için astsubay olmuştu sizin aptal ideolojileriniz onun umrunda bile değildi. görevini yapıyordu. elma almaya gitti lan pazara. hamile karısının elinden tuttu pazara gitti. ne istediniz o adamın ne günahı vardı? ne geçti elinize? buna göz yuman halkta onlardan hiç kimse masuma yatmasın. hepiniz aynısınız. hainsiniz. anadoluda bir başka bir şehirin pazarında askerin kafasına sıkamazlar. sıkarlarsa o kalabalıkta kaçamazlar...içten içe hoşunuza gidiyor. nasıl bu kadar adi olabiliyorsunuz? allah belanızı versin.
açılım kurbanıdır.
uludagsozluk yazarlarının bile söyleyecek tek kelimesi olmayan şehittir. şehidin değeri sıfırdır artık bu ülkede. sizin için ölüyoruz ulan farkedin.(amlı götlü başlık olsa buralar entry dolar)
kürt yalakası poltikanın şehidi. allah rahmet eyleye.
Eşi üzüntüden dört aylık bebeğini düşürmüştür. Allahsız kitapsız Partisine mensup şerefsizler ulan mutlu musunuz?
hamile eşinin yanında kahpece şehit edilen vatan evladı.

kızı olmuş, ne diyelim ki allah ona güzel ömür versin. bu ülkede zor olsa da.

http://www.benguturk.com/...yin-kizi-oldu_d12012.html
hamile eşi ile pazarda alış veriş yaparken ensesinden vurularak şehit edilen astsubay, ruhun şad olsun komutan.
Yıl olmuş 2017,hatta bitiyor bile... Yine aklıma sen geldin şehidim. O gün annem tesadüfen asker abilere helva kavurmuştu, bilmeden senin helvan oldu şehidim... Sabah okula giderken görmüştüm evinin önündeki kalabalığı, gözlerimin o doluşunu asla unutamam. Çarşamba günüydü şehidim, o çarşamba pazarına benim ailem de gidecekti. Belli onlar da katledilecekti, hunharca. Üstünden kaç yıl geçmiş şehidim, hâlâ gelirsin aklıma, dua istersin benden bilirim. O ilk zamanlarda, sana şehitlik bile vermediler, bilirim. Hatırlarım o günleri, şehidim. Bizzat oradayım çünkü. Okulumdan gelememiştim cenazene, ama oradaydım işte. Şehidim, sen bizi affet. Seni unutmayacağız, şehidim. Bazı geceler ansızın yüzün gözlerimin önüne geliyor, hatırlıyorum o gül yüzünü. Eşinin yüzünü hatırlıyorum. Sonra bir kızın oldu, güzeller güzeli bir kızın. Hatırlıyorum şehidim, hatırlıyorum. Kızın belki seni tanımayacak, gerçek baba şefkatini hissedemeyecek ama babasının şehit olduğunu bilecek... En güzel mertebe olanından hani... Bazı şeyler insanda iz bırakır şehidim, sende benim için öylesin. Bazı şeyler unutulmaz şehidim, sende benim için öylesin. iyiki varsın şehidim. Seni unutmadım, unutamam, unutamam da. Allah senden razı olsun şehidim...