bugün

süslü sözlerle anlatılacak adam değildir. bu sebeple sadece "ölme güzel adam" diyorum, sen daha lazımsın bize.
güzel insan, derin insan. umarım iyileşir.
adam en hızlısından ölmek isterken hayır ölemezsin demek biraz saçma geliyor. yaşamak isteyen insanları kimbilir kaç kez öldürdük bırakın isteyen ölsün..

not: severiz kendisini orası ayrı.
Isterim ki durumu ile dalga geçenleri iyilesip bakışıyla siksin.
kinyas ve kayrada kayrayı oynamadan ölürse ayıp edecek oyuncu.
Ona bunu biz yaptık. O da o nejatı öldürmek istiyor zannımca.
şimdilik bişey yok ölünce toplanın buraya, gidebilirsiniz şimdi.

hasta diyorlar, komada diyorlar, tedaviyi reddediyor diyorlar, sağlık olsun artık bizde gideriz cenaze namazına.
normal bir oyuncudur, usta falan degildir. ama insandir ve yasamayi haketmeyecek kadar kotu bir insan degildir. bol sifa dilerim ama ne yazik ki para ve sohretin bozup yok ettigi canlar arasina gidebilir.
Bar da filmi yüzünden anti pati beslediğim, hastalığı sebebiyle onu derin araştırmam ile bu antipatinin yersiz olduğunu anladığım kişi. Bu ülkeyi, bu dünyayı sensiz bırakma.
içti diye ölmesi haktır denilemeyecek insan. ünlü ölümü beni pek üzmez ama genç ölümler başka, sana bir şey olmasın. Allah şifa versin.
Uyanmıştır ve cacık istemiştir.
umarım canı iyileşmek ister çünkü canı ne isterse onu yapacaktır muhtemelen.
Kaybedenler klubu filmin efsane oyuncalarindandir. daha çok erken be nejat. birakma bizi.
Babam ve oğlum filmindeki performansıyla beni kendine hayran bırakan oyuncudur.

Allah acil şifalar versin.
olm bi ayağa kalk lan. böyle paragraflar yazmakla, 3-5 güzel tiratla kalma aklımızda. paragraflar değil kütüphanelerce kitap yaz bırak bize. bi kaç film değil bi trioloji bi kocaa nejat işler sineması bırak öyle git. çocuklarımıza da anlatalım seni. işte bunları yapmak için bi 30 sene daha yaşa
Bir an önce iyileşsin istenendir. Her ölüm erkendir mutlaka ama eğer olursa ki olmasın, onun ki çok daha erken olacaktır daha yapacak çok şeyin var iyileş güzel adam.
inşallah iyileşir de alkolün ne kadar kötü bir şey olduğunu anlaması için bir fırsatı olur.
Müthiş insan geçmiş olsun.
Resmen yıllardır ölmeye çalışıyor...
Gönlünde ne yara vardı ki acaba
Duymak isteyenlere anlatmadan gitme sakın..

Sözü olup da söylemeyen,
derdi olupta anlatmayan bizim yüreğimize yük olur.
Yapma bunu sevenlerine...

denilesi 28 Şubat 1972 yılında doğmuş ve henüz 42 yaşında olan oyuncu.
Yoğun bakımda olan sanatçı.Umarım hayatta kalır daha 42 yaşında.
bu adamın gitmesi durumunda bizim hatunların gönlünün kaymasından korkacağımız kimse kalmayacaktır.

abi sen boşver, azıcık diren.
kur barikatını azrailin önüne daha direniş bitmedi usta.
nejat işler iyi bir sinema oyuncusudur.. bunun ötesinde
ona başka anlamlar yüklemeyin.. o manevi boşlukları dolduramadı.. derin sorgular yaptı fakat cevapları bulamadı.. ve "kayıp ruhlar" kervanına katıldı..
bu hayatı kendisi seçti.. keşke böyle olmasaydı..

ben gerçekten üzgünüm..
o bir insan ve bir "değerdi"
ibret almak gerek...
bir insan, neden kendinden bu kadar kolay vazgeçer, anlaşılır gibi değil. milyonların sevgilisisin. onları geçtim. ailen var, seni seven insanlar var. kendisinin hayranı olmama rağmen bu yaptığının mantıksız olduğunu düşünüyorum. ama yine de hiçbirimiz onu ondan daha iyi bilemeyiz. kendisi bir an önce kalksın, daha çok işimiz var nejat abi. allah acil şifalar versin.
ah şarkısını çok güzel söylemiştir.

sözlük marjinalleri yine yarak kürek konuşmuşlar ama olsun, iyileş. ölmeye gerek yok hiç.