bugün

kanal d' nin en çok izlenen dizilerinden biri olan intikam' da bu sezon rollerde yapılan değişikliktir. rüzgar karakterini nejat işler canlandırırken bu sezon yiğit özşener canlandırmaktadır. olmamış, tutmamıştır.
ikisini aynı yapımda görmek daha iyi olur. Kaliteli bir yapım olur.
nejat işler ezer geçer. Bu nasıl karşılaştırma? olmadı Rüzgar karakteri.
Nejat nerde nejat.
Nejat işler bir gün yiğit özşener hergün sevilir.

oyunculukları çok güzel olan iki iyi oyuncu.
nejat işlerin büyük üstünlük sağlayacağı karşılaştırmadır. Yiğit özseneri tanırım. Karşıyakada takılan tatlı kibar bir adamdır. Ama gel gör ki bir nejat işler değil
nejatı özledimdir.
(bkz: mahmut tuncer)
nejar reyizin tekme tokat sikeceği ankettir.
bence iki usta oyuncunun kıyaslamasıdır. nejat işler biraz daha fütursuz bir tipken, yiğit özşener daha mağrurdur. önemli olan şey kamera karşısında performanslarının ve birlikte oynadıkları yapımlarda takdir edilme oranlarının aynı olmasıdır.

intikam dizisini izlemesem de rol değişikliği sonrasında gözlerin nejat işler i arayacağını düşünüyorum orası ayrı...
nejat işler gülbeyaza, yiğit özşener de ezele aittir. başka yerde oynamasın efendim bunlar.
olmamış yahu, abisi gibi durmuş bu derin'in yanında.
gördüğüm zaman ''aa derin'in abisi gelmiş!'' diye tepki verip sonradan annemin ikazıyla anladım gerçeği.
Kaybedenler kulubü olsaydı da izleseydik şimdi dedirtmiştir. Aç internetten bak derseniz eğer ne bakcam bee
nejat işler tecrübesiyle, karizmasıyla, oyunculuğuyla yiğit özşeneri ezeceği karşılaşmadır fakat yiğit özşenerede ezik muamelesi yapılmamalıdır.
yiğit özşener'i severim ama rüzgar dediğin adam nejat işler'dir hacıdayı, ötesi yok yani yiğit özşener'in boyu bile yetmemiş resmen.