bugün

entry'ler (360)

sultanı öldürmek

Ergenlerin deli gibi okuduğu kitaptır. Yazık.

hızlı kilo vermek zayıflatıyor

fellik fellik rejim yapacaklara, dukan diyeti yok karatay diyeti falan gereksiz yardırmacaya son. şişko musunuz? yanlarınız çok mu sarkık? eğilmeden bülüğü göremiyor musunuz? işte çözüm:

hızla kilo vermek zayıflatıyor. sizin için araştırıp buldum.

http://www.hurriyet.com.t...ayat/15324915.asp?gid=373

sevgiliyle dolaşırken kafaya gelen tsubasa topu

müşkülatlı bir durumdur. sevgiliyle romantik romantik dolaşırken kafaya son hızla abanılmış, yapyassı tsubasa topu gelmesidir. fezaya uçarsınız alimallah. işte o top:
görsel

immortal technique

doğum günü yazarı. ben de kutluyorum.

facebook ta 5 yıldır ekli olan rus taş bayan

o rus bu mu? vecizesindeki kast edilen kişi olabilir.

iyyaheee iyyahee aaa eee

90'lı yılların çok güzel şarkılarından biriydi. altın suyuna batırılmış bir kadın söylüyordu. savaşlı mavaşlı bir de klibi vardı. ne güzeldi ya.

facebook ta 5 yıldır ekli olan rus taş bayan

hemen hemen her erkeğin listesinde mevcut olduğuna inandığım rus mu rus, güzel mi güzel bayandır. ne muhabbet edilir, ne bir paylaşımı beğenilir. orada ööyle, adeta demokles'in bir kılıcı gibi durur tripdar türk kızlarına inat. arada sırada evrimin neresinde olduğumuzu idrak açısından önemli bir şahıstır. var olsun.

karizma anlayışı matrix te kalan kişi

karizma anlayışı matrix serisinin ilk filminde kalan kişidir. deri ve deri mamullerini sık kullanımı ile dikkat çeker. her ne kadar ibine işi gibi görünse de deri pantolonu ve deri paltosu ile ortamlara akar. gece bile olsa güneş gözlüğünü takar, öyle ortamlara akar.

cennetinde bal ırmağı vaad eden tanrı

güldürmüştür.

dinden iyice soğumak için bir müddet nurcu olmak

her ateistin bir kere yapması gereken aktivite. bu müselman arkadaşlar sizi öyle bir soğutur ki dinden, en koyu darwinist siz olursunuz.

tanrılar kurban istiyor vs kurban bayramı

bir fasıla düşünüce vehme düşen korkunç şüphenin eseridir. ayrıca oldukça enteresan kesişimler içerir bir kıyaslamadır. şööyle bir bakıldığında ben pek bir fark göremedim. ya siz?

bir sözlük yazarıyla neden sevgili olunmaz

çünkü eşşeğin zikinden dolayı.

cennetinde bal ırmağı vaad eden tanrı

güldürüşlü bir tanrıdır. şakalar komiklikler bir yana, vaat edilen nesneye bakılırsa arılara gün doğar. ya da ayılara.

sapsarı saçları olan kıza gidip rus musunuz demek

şimdi burada türk kızlarının rus kuzlarına atıp tuttuklarına bakmayın. sözkonusu özbeöz türk olan sarışın kıza gidip "sapsarı saçlarınız var. rus musunuz ne güzelsiniz." demektir. esasen sevimli bir tanışma repliği olup karşıdaki kadını bir miktar onore eder.

böyle aşağılık kompleksine sahip olmaya devam ettikçe rus kızları bilakaydüşart güpgüzel olmaya devam edecek. hll spr dwm.

kadınlara doğrudan verilmemesi gereken 10 şey

on emir. çünkü verseniz de dinlemezler.

bir sözlük yazarıyla neden sevgili olunmaz

evet analiz zamanı.

bir sözlük yazarıyla neden sevgili olunmaz konusu, antik çağlardan beri, aristophanes'ten kaşgarlı mahmud'dan tutun da 72 ortalı oxford ingilizce-ingilizce sözlüğünün müellimine kadar kapsamlı bir konu olmasına rağmen bizim deyineceğimiz interaktif olanı. aramızda ezberci eğitimden çıkıp bilgilendim sanmış çok kişi olduğundan 9 adımda madde madde vericem ki kafanıza girsin. psikanalitik kanadını freud'a havale ediyorum. taşağını taşıyan yesin onun.

i) bir sözlük yazarı sözlüğe gelirken (büyük çoğunluğu) sevgili bulma amacı taşır. siz veya değil, mutlaka birini bulup hayal ettiği duyguları ona giydirecektir.

ii) sözlük yazarının beyni sulanmış, imanı gevremiş, kayışı kopmuştur. o kişi tabiri caizse az harman yeri dişlememiş bir tecrübeli eşektir.

iii) sözlük yazarı sözde zeki ve dokunaklı olduğu için kendini pazara sunar. fakat daima kendine galebe çalacak başka bir rakibi çıkabilir. dolayısı ile aldatılır.

iv) sözlük yazarı daima kendinin iyi özelliklerini ön plana çıkarır.

v) birden fazla kişi ile aynı anda flört eder.

vi) uludağ sözlük özelinde, çoğu akıl sahibi olmadan fikir sahibi olmuştur. bu cehalet, cahilliğin en tehlikelisidir.

vii) sözlük yazarlarının büyük bölümü çirkindir.

viii) sevgili ayağına başlayan her ilişkisinin neticesi yatak temalıdır. fuck buddy arayışının adına sevgililik der.

ix) işte öyle.

hadi bakalım.

en son ne zaman kötü kız oldun

sanal seks başlatıcı hede. doğrudan sual edilemeyen kavramları yonta yonta nencağız bir cümleye sığdırma hırsı.. türkçenin bir mucizesi olan cümleciktir.

ikizler burcu

(bkz: burcundan utanmak)

burcundan utanmak

ekseriyyetle ikizler burcu insanlarının yaşaması muhtemel olandır. şol büruc içre onlardan arsız ve soytarısı yok. burcuna yüklenen misyondan ve vizyondan rahatsız olmaktır. önyargılar her yerde çünkü. hepimiz şablonlar kullanırız. ister inanın ister inkar edin.

küçükken çirkin olup büyüyünce daha çirkin olmak

yazgılar toplamı, kendini gerçek kılan kehanet, genetik sikkoluk.. ne derseniz deyin; bu çok sık olan bir durumdur. küçükken çirkin bir insan olup, ergenliğin getirdiği değişimden medet ummak maamafih bulamamaktır. büyük ve parlak ön dişler, belirgin bir kaş-göz, gür ve parlak bir saç, atletik ve orantılı bir vücut.. estetik kavramı ile ilgili birkaç avans. çok şey mi istediydik ki?