bugün

negro fiyati ve adet sayisinin coklugu ile alir.
Negro oreo'yu havada karada yener. Oreocu popülist pezevenkler siktirsin gitsin.
negro fiyat avantajı ile zaten alır ama ayrıca tadı da daha güzel.
Oreo dünya piyasasında çok daha önceden olmasına rağmen negro türkiye piyasasında daha önceden vardır. Tadı lezzetlidir ve bizleri bu güzel lezzetlere alıştırmıştır. Oreo ne yaparsa yerini alamaz. Tabii popülist kesim yadısanamayacak kadar fazla olsa da negro hep bir numara kalacaktır.
Ticari pazarlama dehaları oreo'nun üstüne oynuyorlar ve iyi de gidiyorlar.
Ama yüz defa bin defa negro. isim olarak çok talihsiz bir isim seçmiş olsa da eti'nin bisküvi'sini tercih ederim, ediyorum da.
Yerli malı olmasının yanı sıra oreo 80'lerin teknolojisi ile üretilmiş gibi.
içinde şeker kristalleri kalmış ve çok da sert.
püskevit alır.
Oreo sollar, net.

Oreonun kıtırlığında, yoğun kakao tadında bir bisküvi daha var mı?
oreo, negroya göre şişirmedir. negro gobitte ise oreo mcdonaldstır.
Oreo tabiy ki. Çünkü her ne kadar Negro için de yanıp bitsem de oreo'nun daha bitter bi tadı var. Bugün de diyeti bozduk çok şükür.
negronun hunharca sikip atacağı versustur.
negronun a*koyacağı versustur.
Oreo sürekli reklam peşinde oysaki negro efsanedir.
Oreonun sadece adı var. Param çöpe gidiyor gibi hissediyorum.

Negronun yeni hali çok daha lezzetli. Hem kakaosu fazla hem paketi büyüdü. Süte bana bana yiyin. Afiyet olsun.

görsel
oreo'nu reklamında eşimin kuzeni oynuyor (oreo'nun üzerine biberonla süt damlatan bücürük)
negro reklamında tanıdığım biri yok
bu yüzden oreo diyorum.
ayrıca negro yeşil soğan'ın üzerine daha iyi gidiyor.
Sade olanlarını karşılaştıracaksak negro daha iyidir fakat beyaz çikolata kaplamalı oreo ise negrodan çok daha iyidir.
Negro yılların püskeviti bee. Hainlik yapılırmı.
Ben negro hastası biriyim. Seneler once Yurt dışına ilk kez çıktığımda bir markette ilk defa oreo diye bir biskuvi görmustüm. Oreo türkiyede daha yeni yeni tanınıyor, maglum... paketinde gördüğüm bisküvileri negroya benzettigim için büyük bir sevinçle aldım. Kesinlikle citirligi ve tadiyla negrodan daha güçlü yogunlukta bir bisküvi. Yoğunlugu seven oreoyu tercih edecektir. Fakat tabiki yerli mali, yurdun mali, herkes onu kullanmalı.. oreoyu daha basarili bulsam da negro candır.
çaya batırılıp yenecekse her türlü negro, yok sade olarak tadı hissedilerek tüketilecekse her türlü oreo...
benim çocukluğumda;

bütün ekranın siyah beyaz olduğu, solist ablanın dudaklarınınsa kırmızı olduğu bir negro reklamı vardı.

o gün bugündür forza negro.
Negro is best one for me!
oreoya başarılar, maçı negro alır.
Ikisinide yemesem olur. Hatta sevmiyorum bile ama oreonun kucuk olanlari daha guzel buyuk negro ve oreoya gore.
Oreo kesinlikle.
ben negro diyorum.