bugün

diğerlerinin tadını vermiyor sanki.
3 haftada sıkar kendisi pc yi deli gibi kasar. 3 boyutlu oynanirsa tadından yenmez.
EA Games' in 2005' de çıkardığı şu an yapımından 10 sene geçtiği ve her gün zevkle oynayıp bütün hilelerini bildiğim şahane oyun.
yıllarımı yiyen oyun.Hele o polislere yakanlanma yada yakalanmama anları ömrümden ömür gider.
Razor piçi senide unutmadık unutmadık dedirten nostaljik oyundur.
Polislere yakalanınca, chapter sonları arabayı seçemeyince kapatıp tekrar açtığım oyundur, gerçekten o yılların en güzel oyunu, oyunlarının arasındadır.
Oyuncu modifiyeli bir BMW M3 GTR ile Rockport adında bir şehre ulaşır. Kız arkadaşı Mia (Mia Townsend) ile yoluna devam eder. Ardından bir kavşakta Çavuş Cross (Sergeant Cross) adında bir polis memuru tarafından çevrilirler. Mia kaçmayı başarır. Cross oyuncuya polisin sokak yarışlarına artık göz açtırmayacağını söyler. Oyuncuyu tam arabadan indirecekken telsizden bir ihbar gelir ve Cross oyuncunun arabasını anahtarla çizerek kendi polis arabasına atlayıp gider. Oyuncu yolda giderken Ronnie ile karşılaşır ve onunla yarışır. Ronnie'yi yarışta geçer. Razor Ronnie'e yarışı kaybettiği için kızar. Ardından oyuncu Bull ile yarışır ve kazanır. Birkaç yarış daha yaptıktan sonra Razor ile yarışır. Oyuncunun arabasına yarıştan önce sabotaj yapılmıştır ve yarış esnasında arıza yapar. Araba Razor ve çetesi tarafından götürülür. Ardından Cross ve polis ekibi gelir. Oyuncuyu tutuklar. Hapse atar.

Bir zaman sonra oyuncu hapisten çıkar. Mia oyuncuyu hapishane çıkışında karşılar. Beraber araba satın almaya giderler. Oyuncu kara listenin sonundadır. Yeni arabalar alınır, modifiyeler yapılır, şehrin Camden Beach ve Downtown Rockport gibi yeni bölümleri açılır. Polis kovalamacaları yaşanır. Rakipler birer birer elenir. Oyuncu kara listede yükselir. Bu arada Mia da oyuncuya yardım eder.

Oyuncu herkesi geçtikten sonra Razor ile BMW'yi yeniden almak için yarışır. Yarış kazanılır. Razor arabayı vermek istemez. Mia, Razor'dan anahtarı zorla alır. Razor anahtarı geri almak için Mia'ya bir hamle yapar fakat Mia karşılık vererek Razor'u yere serer. Ronnie ve Toru yardıma geleceği sırada Mia polis kimliğini gösterir ve ortalık karışır. Mia'nın polis olduğu ortaya çıkmıştır. O sırada polisler gelir. Mia anahtarı oyuncuya atar ve kaçmasını söyler. Razor dahil diğer herkes tutuklanır. Cross oyuncunun kaçmış olduğunu öğrenince çok sinirlenir ve bütün ekiplere oyuncuyu yakalaması için talimat verir. Bütün ekipler oyuncuyu kovalar. Oyuncu şehrin dışına giden tamamlanmamış rampa şeklinde bir köprüden geçerek polislerden kurtulur. Polisler köprüden geçemez.
Efsane soundtracklara sahip oyun. Tabiki bullet for my valentine 'nin hand of blood şarkısı favorimdir.

Most wanted nfs serisinde underground 2 den sonra en iyi oyunudur kanımca. Underground 2 daha eski bir oyun olmasına rağmen daha bol araba ve parça seçeneklerine sahipti ama bu oyunun story modu akıyor resmen.
Ea'nın bir daha yerini tutacak oyun yapamadığı oyun. Nfs'nin son efsane oyunu.
Bir carbon değildir.
Şaka lan şaka carbon bunun daşşağını yesin.
az önce indirdim..oynamak için mesai saatinin bitmesini beklemekteyim.
Eski versiyonunun 2012 versiyonunu s.kip atacağı oyun.
normalde indirip oynamam ücretsiz dediniz ya bana bir şeyler oldu.
ilk oynadığım yarış oyunum. 10-11 yaşındaydım 1. bölümü 5-6 kere deneyip geçemiştim.
şu an için origin'de ücretsizdir. yumulabilirsiniz.
Efsane need for speed oyunu. Ea games bu oyundan sonra daha kalitelisini çıkartamadı.

Bak gene oynayasım gelmedi değil.
10 yıl sonra tekrar başına geçtim. 3 kez bitirdim sözlük.
Oynadığım en keyifli yarış oyunu. Gerek hikayesi gerek oynayışı mükemmel. Aklıma geldikçe oynayasım geliyor.
Serinin kuşkusuz en kral oyunu. Daha iyisini henüz yapamadılar.
Underground 2 ? Carreer?
hâlâ oynadığım oyundur. *
ne kadar oynasam da bıkmam o derece. polisleri ağlatmışlığım bile vardır. staa-a-aaap dı kaaaar.
hala arada bfmv - hand of blood, disturbed - decadence gibi şarkıları duymak için nostalji niyetine oynadığım efsane oyundur.

underground 2 bile mw'ye yaklaşamamaktadır.

nfs ise bu oyundan sonra öyle bir çöküşe geçti ki önünü alamadık. carbon bile sırf hikayesi mw'ye bağlanıyor diye sevilmişti. son çıkan payback bile tırttır.
Golf'ün efsane kasasını barındıran oyun. Sahiden golf'ün o kasası ne güzeldi.
most wantedmiymiş bunun adı. yahu ben onu çocukken noss sanıyordum. hani şu arabayı hızlandıran şeyin ismi.
2012 versiyonu orospu çocuğu oyundur. medium yarışlarda bile rakipler ortalama 300 km basıyor, 250-260 km hızla yetişemiyorum heriflere. berbat kontroller, gıcıklığına hazırlanmış stagelar sağolsun biz ha bire oraya buraya, trafikteki araçlara filan toslarken rakiplerimiz asla bir yere çarpmıyor tam gaz yollarına devam ediyorlar. bir kaza yap son sıraya düşüyorsun, hele yarışın sonlarına doğru oldu mu insan sinirden çıldırıyor.