Beyinsiz olmak isterdim. Bakıyorum, en mutlularımız onlar.
Çocuk, tekrardan çocuk olabilmeyi isterdim..
Tertemiz bakabilmeyi, minik kalbimde minik dertler biriktirmeyi,
doyasıya gülüp doyasıya ağlayabilmeyi ..
Tabi artik imkansız..
Umarım ileride bir gün çocuklarım olur ve çok iyi bir baba olurum ..
Onların gözlerindeki tertemiz bakışı görüp mutlu olurum..
süper zeka olmak isterdim. ama bunu olmayı kolay sandığım için, kolay olmadığını sanınca bunu da istemezdim sanırım. swh.
yok olmak isterdim.
Deniz ati olmak isterdim. Bakalim gercekten kosamiyorlar mi?
Yok olmak. Ne evleneceğim adamı seçebiliyorum ne işimden memnunum ne de yalnızlığımdan ne de hayatımı değiştirebiliyorum. Tek bildiğim her şeyi çorba gibi karıştırıp sonra da niye böyle oldu diye bir köşeden izlemek. Ee sonra da mutsuz ol ve herkesi mutsuz et.
(bkz: görünmez)

Yada

(bkz: özel güçleri olan birisi)

Olmak isterdim.
Uçurtma.

ipinden de kurtuldun mu tamamdır bu iş*.
tanrı.

bye boring church people bye!
üzülen bir çocuğun sevinci, son nefesini veren birine nefes olmak isterdim. bir yerlerde bunalan, çaresiz kalan herhangi bir canlıya umut olmak isterdim.
bir çıkmaz sokağın denizi olmak, ya da yaşayan ölülerin sûr'u olmak...

hayat olmak isterdim. her zerresiyle hayy olarak...
Ben hep bir nota olmak isterdim.
Evrensel, basit, anlaşılır, herkesin işine yarayabilen, sevilen, huzur veren, başkalarının duygularını yansıtan, insanları bağlayan, dünyayı daha iyi bir yer yapan bir nota...
zengin olmak.
su.
kâh toprağın fersah fersah derinliklerine inip, mağma ile karşılaşınca, soluğu bulutlarda alan. kâh yağmurla ağlayan. kâh nehirde çağlayan. kâh okyanus dalgalarında çoşan. yorgun düşünce yine toprağa sığınan, su olmak isterdim.
iki hidrojen, bir oksijen atomundan oluşan. renksiz diye bilinmesinin aksine, mavi renge sahip, herşeye can olan, su.
Karaktersiz yanar donerli serefsiz yalaka zengin biri olmak isterdim.
Mutl... şaka şaka yazmayacağım onu. Tok olmak isterdim. Şimdi gideceğim bu saatte brokoli yiyeceğim, üzücü.