bugün

Benim de beklediğim organizasyon da yarın değil miydi yanlış mı bekliyormuşum? Ne oluyor orda
bu seneki köklü değişiklik sonrası all-star maçının nasıl geçeceğini merak ediyorum doğrusu. artık bildiğimiz klasik doğu ve batı karması yok. oylamalar sonucu en yüksek oyu alan 2 oyuncu takım kaptanı oluyor ki doğuda lebron james batıda stephen curry kaptan oldular. geriye kalan 22 oyuncuyu ise kendi takımlarına seçtiler. bu şekilde maça biraz iddia da binmiş oluyor.

son yıllarda iyice bireysel şova dönüşüp defansın olmadığı gelen geçenin smaç vurduğu çekişmesiz ve sevksiz bir antrenman maçı halini almıştı. ve birkaç senedir canlı izlememiştim bu sebeple. kaan kural'ın dediği gibi play-off çekişmesi beklemesin kimse fakat bir ilgi uyandırmayı başardılar.

leborn'un takımı favorim. gözlerim özellikle Kristaps Porzingis ve giannis antetokounmpo'nun üzerinde olacak.

Kesinleşen takım kadroları şu şekilde :

---Team Lebron---

- Leborn James (kaptan)
- Kevin Durant
- Anthony Davis
- Demarcus Cousins
- Kyrie Irving
- Bradley beal
- Lamarcus Aldridge
- Kevin Love
- Russell Westbrook
- Victor Oldipo
- Kristaps Porzingis
- John Wall

---Team Stephen---

- Stephen Curry (kaptan)
- James Harden
- Demar Derozan
- Giannis Antetokounmpo
- Joel Embiid
- Damian Lillard
- Jimy Butler
- Draymond Green
- Kyle Lowry
- Klay Tompson
- Karl-Anthony Towns
- Al Horford

Ekleme :

Bir all-star haftasonu daha geride kaldı. yetenek yarışmaları beni pek sarmadı. fakat esas olay olan all-star karşılaşması gerçek bir maça dönüşmüş buna sevindim. belli ki yeni düzenleme işe yaramış, oyuncular hırs yapmış. 2000lerin başından bu yana en iyi all-star maçlarından biri olmuş.
3 topta herkes dökülüyor ama hepsi mutlu ve gülüyor. Tam ihtiyacım olan şey, harikalar.
maç yarın gece. bu gece yetenek yarışmaları var.

izlemek zevklidir gene tavsiye ederim.
Eskisi gibi izlemesi zevk vermeyen nba showlaridir.
team lebron alır diyorum bakalım.
link, kanal, saat beklenen organizasyon.

izleyen birileri vardır umarım. o kadar da değilsiniz heralde. değilsiniz dimi?
Tv8 de almadi ya bu sene.
Kanal yok bu sene kanal.
Zaten west side, east side kalmamis.
Bokunu cikardiniz iyice.
paul george aralarında yoktur.
yetenek yarismalaei an itibari ile basladi.
All star çok bozdu.
Lebron james'in takımının kazandığı all star maçıdır. Son 2 dakika mükemmeldi. Savunmanın diğer all star maçlarına oranla daha sert olması da ayrı bir tat bıraktı, king james'i kutluyoruz.
mvp lebron olur net.
2018 yılında yapılacak olan nba organizasyonu.
https://youtu.be/uOd5lj0mObc

üstad çok net açıklamış olayın ruhunu.

ya kazanansın ya hiç, ya rekabetçisin ya piç.

boş beleş maç olmaz da biraz hırs ve azim görürüz inş.