1. 1.
    7 ekim 2008'de piyasaya çıkacak olan, kapağında kevin garnett olan oyun. pc için de çıkacakmış, hayırlı olsun.
    2 ... anything is possible
  2. 2.
    pc için çıkacağı kesinleşmiş oyundur. ekim sonu çıkacaktır. şahsi kanaatim bu oyun dünyanın en iyi basketbol oyunlarından biri olacaktır. grafik olarak zaten next gen teknolojisinde ve xbox kalitesinde çıkacağı açıklandı. aynı zamanda oyunu korsan alma şansınız yok. oyun orjinal alanlara bir şifre veriyor ve internetten aktif ediyorsunuz. aynı zamanda oyunu sadece kendi pc'nizde çalıştırabiliyorsunuz. başka pc'lerde kendi oyunumuzu çalıştıramıyoruz.
    1 ... jigga
  3. 3.
    görüntüleri insanı heyecanlandıran oyun. oha lan.

http://www.shacknews.com/...7&id=126751#img126751
    1 ... jigga
  4. 4.
    topu en kısa zamanda lebron veya kobe'ye aktarıp smaç basmaktan ibaret olmayan tek basketbol oyunu nba 2k serisinin 2009 versiyonudur. büyülemiştir.
    2 ... eraserhead
  5. 5.
    trailer'ından beni heyecanlandırmış, oha dedirtmiş oyun. müthiş bir oyun bizi bekliyor.

http://www.gametrailers.com/player/40776.html
    1 ... jigga
  6. 6.
    resmi açıklamaya göre, PC versiyonu 21 Ekim 2008 tarihinde piyasaya sürülecek olan oyun. Oyunun PC sürümünün konsol versiyonlarından farklı olmayacağının altı çizilmiş resmi açıklamada.
    1 ... bionic
  7. 7.
    sırf nextgen olayını anlamak için alacağım oyun. lan nextgen dediğin çim teknolocisi değil miydi, salonun nesinde oluyor nextgen? umuyoruz ki fifa gibi zorluk seviyesini düzenleyebilmişlerdir bu sene. 5-10 maçtan sonra 120-60 gibi skorlar görmek istemiyoruz.
    -1 ... der meister
  8. 8.
    hayvan gibi sistem isteyen oyundur. bilgisayarım malesef bu oyunu kaldırmadı. Pixel Shader 3 eklentisiz çalışmıyor ve en az 1 gb ram istiyor. Bu oyun için bilgisayarımı yenilemeyi düşünüyorum ama malum ekonomik kriz, dolar ve euro'nun hayvani yükselişi yüzünden bu oyun uzun bir süre benim için hayal olacaktır.
    1 ... jigga
  9. 9.
    ps2 için çıkan oyun. nba live 2009'dan 10 kat üstün. serbest atış'lar dışında eksi bir yönünü bulamadım. belki nba 2009'da ki gibi milli takımlar olabilirdi.

9 / 10
    2 ... the uffspring
  10. 10.
    5 kişi ile aynı anda oynanmayan oyun. 4usb görüp birini es geçiyor, üstüne üstlük oyundan atıyor. ama yine de hastasıyız.
    1 ... nebkheperouri