bugün

istediğim hisle.
Gölge etmeyin yeter.
Uzunca bir zaman sonra dün yogaya gittim.
Karın kaslarım, sırtım ve kollarım ağrıyor.
Onun dışında da biraz keyifsizim.
Merkür retrosu iyi gelmedi sanırım.
Yine de iyi düşünmekte fayda var, modumuzu düşürmeyelim.
erkek cinsel organı fibi. yarrraaak gibi
Ben 3 gol atmışım ama takım 5 yemiş gibi...
Yine düştük sözlük, hem hayattan hem rakıya balık olduk.
görsel
şimdi başlasam tüm şehri bir gecede en sevdiğin renge boyacak gibi.
ama benim ne boyam var ne de bir fırçam.Boş tuvaller çiziyorum.
iyi olduğu hiçbir konu olmayan. Basarı yok, para yok, güzellik yok.

Orta-kötü arası bir çocukluk geçirmiş büyüdüğünde onu güzel seylerin beklediğini düşünmüş ama su hali çocukluk hayalinden çok uzakta hatta bi şeyler yapmazsa yetiskinligi belki çocukluğundan da kötü olacak gibi hissediyor.

inşallah bir şeyler yapabilir ama bugün, bu gece daha garip bir umutsuzluk çöktü. resmen uyuyamıyorum sıkıntıdan. Kötü hissediyorum sözlük çok kötü.

iyi ki burası var kimseye anlatamadığım şeyleri yazıp biraz da olsa rahatlıyorum.
Ziyadesiyle bir kelebek gibi sayın yazarlar. yağmur sonrası dışarı çıkmışım da özgürce uçuyormuşum gibi. Ne kadar süreceği pek umrumda değil şu an. Hadi bay.
görsel
görsel
Yıllar boyunca yanlış melodiyle dans etmiş gibiyim.
görsel
“Biraz gülecek olsan vay sen misin gülen hemen yetişir hüzün” temalı.
görsel
Herkez mutsuz herkez derbeder.
Ne biçim insansınız lan siz, derdinizi sikeyim.
Mutlu adamıda mutsuz edersiniz, gidiyorum ben.
zengin.
Çekilmez, aksi, nalet.
Beynin sağ yarım küresi sıklıkla kullanıldığında sezgisel kapasite artıyor. Diğer yandan yapılan bir çok bilimsel araştırma beynin sinir sisteminin bir parçası olan empatik nöronların önseziler konusunda asıl rolü üstlendiği gösteriyor. Bu nedenle çok yakın ilişki içinde olan insanların, özellikle de birbirine âşık çiftlerin beyinlerinin zaman zaman birlikte işlediği bilinen bir gerçek... Öte yandan, örneğin ıssız bir sokakta, kişi takip edildiğini ya da arkasında birinin olduğunu gerçekten de hissedebiliyor. Bu tip bilinçsiz olarak algılanan duyuların toplamına “6. his” adı veriliyor. Çoğu bilim insanı, böyle bir duyu tipi olduğunu kabul etmiyor. Ancak arkada gerçekten biri varsa, ayaklarından çıkan çok düşük şiddetli sesler, bilinçte algılanamayabiliyor ama bilinçdışı tarafından fark edilebiliyor. işte buna, duyusal sızıntı adı veriliyor. Bu sızan uyartılar, beyinde işlenebiliyor, içgüdüsel olarak korku hissini ve deri reseptörlerini tetikleyebiliyor, sese bağlı olarak oluşan ufak titreşimler, vücutta ve ses duyu organlarında titreşimlere neden olarak bilinçdışı bir algı doğurabiliyor. Bilindiği üzere deprem sadece saniyeler önce hareketlenmişken bunu insanlardan önce hayvanlar sezebiliyor. Aslında bu güçlerin, hayvanlar gibi geçmiş çağlarda insanlarda da var olduğu düşünülüyor. Yani insanın doğaya en yakın olduğu, doğa ile bir bütün oluşturduğu zamanlarda, insanlar bu yetilerini kullanarak gelecek tehlikeleri sezinleyebiliyor ve tehlikelerden korunabiliyordu... Ancak medeniyet ilerledikçe insanın önsezilerini kullanma ihtiyacı azaldı ve gücünü kaybetti, derinlerde bir yerde saklı kaldı, unutuldu. Bunların hepsi ve daha fazlası 6. hissin kökenleri olarak dikkat çekiyor.
Hayvan gübresi gibi. O da bir şey, en azından tabiat koşullarına uygun ve yararlı, protein, minarel, kalsiyum ve insan vücuduna yararlı, saf ve doğal ekin harcı. Zeus muhafaza etsin insan gübresi de hissedebilirdim, al başına yosma bir hal. Karıştırınca kokan ve burun direği deviren. Buna da şükür.
Midem kötü hiçte sevmem kötü mideyi.
Tam da bunu yazmaya gelmiştim.

iyi bi psikoloğa ihtiyacım olduğunu hissediyorum, içimde halledemediğim şeyler var ve ara ara nüksediyor. Sonra kendimi bile unutma eğilimine geçiyorum, yapamıyorum da istiyorum tabi. Kötü şeyler.
EFT gelmiş gibi.
Çok kelimesi ne kadar anlatabilir bilmiyorum hislerimi ama çok acı çekiyorum çok kırgınım aldığım nefes batıyor ruhuma sana güveniyordum hayal kırıklığına uğradım öyle bir yara açtın ki bende artık sen bile onaramazsın.!
Sanki biri boğazımı sıkmış da nefes alamıyormuşum gibi. Hayat şartları bizi çokça kısıtlıyor.
yasamakla dertli.

üstad özel'e selametler.
şey gibi.
güncel Önemli Başlıklar