bugün

gün itibariyle can dündarın üzerinden geçmiş , kabasını almış sağlam yazar.
hükümet yalakası sevimsiz bir yazar. kürtçülük-islamcılık-liboşluk her yol var maşallah.
(bkz: rakun)
"aydın" sıfatını nasıl aldığı merak edilen, apo'ya "başbakanının" yolundan giderek üstelik trt ekranlarından "sayın" diye hitap eden star gazetesi yazarı.
(bkz: ihvan)
TRT bünyesinden uzaklaştırılmış.
Trt'deki görevinden dün itibariyle alınmış kişi. Şaşırdım açıkçası. Oysa çok iyi yalıyordu devlet erkanını.
davutoğlu ile devam edilemez dediği için:

-sözde devlet kanalı trt'den kovulma aşamasındaymış
-akp yalakası star gazetesindeki işine de son verilmiş

özetle mahallenin ağabeylerine kafa tutmanın bedelini ağır ödemiş. yakında havuz medyası tarafından paralelci ilan edilmezse ne olayım.

http://www.cumhuriyet.com..._dedi__kendisi_gitti.html
TRT'den ve memuriyetten istifa etmiş.

http://www.posta.com.tr/n...stifa-etti-haberi-1228686
an itibariyle cnn türk kanalında başkanlık sisteminindeki kuvvetler birliğini savunacağım diye sıçıp sıvıyor, sorulara cevap veremiyor konuyu farklı yerlere çekmeye çalışıyor.

edit: tüy dikti.
kitabıyla gündeme gelen nasuhi güngör cevap hakkını kullandı!
nasuhi güngör: "aslında ben yoğum."

not: zaytung değil, emek.
son dakika olarak haber geçiliyor... Nasuhi Güngör kitabı kuzeninin yazdığını iddia ediyor. ben valla onun yalancısıyım diyerek eklemede bulunup.
az önce ülkemin kafasını toprağa sokan kısmından dert yanmıştım.

neyse tivitır denen kuş ile biraz dolanayım dedim. benim ülkemin esprili gençleri bakalım ne şov yapmışlar diye bakayım dedim.

emre erciş isimli arkadaş o sıralarda tayyip erdoğan'ın kızını üniversiteye yazdırmak için temmuz ayonda amerika'ya gittiğini gösteren bir haber paylaşıyor. erdoğan'ın kızının amerika'da okumasının sebebi ise baş örtüsü imiş. öyle yazıyor emre arkadaş.

lan bu muhabbeti duyunca aklıma hep bahçeli geliyor. oğlun da mı baş örtülü diye sormuştu haha. eskiden komik adamdı.

neyse işte 10'a yakın tivit atıyor arkadaş. bir şekilde lideri olarak gördüğü adamı savunuyor. bunu normal karşılarım. sonuçta bu dünya çıkar üzerine kurulmuş. bahsettiğim bu dünyayı uludağlı piçler anlamıştır eminim * .

neyse alt taraflara doğru bizim türk genci acaba neler söylemişler bu arkadaş ile alakalı bakayım dedim. işte savunan öyle diyen böyle diyen.

orada bir arkadaş takıldı gözüme.

sayın cumhurbaşkanı adayı muharrem ince'ye hitap ederek ' sayın muharrem bey bakın kanıt olarak gösterdiğiniz yazar bile yazdıklarının yalan olduğunu söylüyor. demek ki sizi çok feci trollemişler. ne cevap vereceksiniz acaba ' diye büyük resmi çözdüğünü gösteriyor.

sonra duruyorum. oturmuşum odamda düşünüyorum. bu gençlere mi emanet bu ülke ?

adamın yalan söylemesi. kendi kendini yalanlaması hiç sorun değil. sadece inandığı veya oy verdiği adamın o yavşak denen feto ile alakası olmadığı için sevinmesi önemli.

tabi kendi kendini yalanlayan bir cumhurbaşkanımız var. kendi söylediğini bir hafta sonra yalanlıyor. buna siyaset diyoruz. olur diyoruz. çünkü başka bir şey der isek ya içeri alınıyoruz ya vatan haini oluyoruz.

neyse nasuhi sen de ileride kahraman olursun be. kimler bu ülkede vatan haini iken kahraman oldu. sen de olursun. çocukların ileride utanır senin halinden diyeceğim de bu ülke insanı kurtuluş savaşında emperyalistlerin maşalığını yapan imamları bile kahraman ilan etmiş. sen mi olmayacaksın.
Mal amk.
yazdığı kitabı yalanlayan adam. erdoğan bunlarla sadece mücadele ediyor ama temizleyemiyor.
görsel
Arkadaşlar geometride bir konuda takıldım. Yardımcı olabilecek var mı?

T: bir adet yandaş.
dünya'da bir ilki becermiş kişi.
göt korkusunun insana neler yaptırdığının kanlı canlı kanıtı olan rezil bir herif.
Karısı çocukları daha çok da anası babasi düşünsün.
Yazar burda ben sıçtım tüyü nereye dikiyorduk demek istiyor. Üstüne dik kardeşim tam üstüne.
Klasik siyasal islamcı. lan 30 saniye omurgalı olun 30 saniye adam gibi dik durup yediğiniz herzeyi inkar etmeyin.
Adam olmayan kelimesinin Türkçe karşılığı olarak tdkya teklifte bulunmak yerinde olur.
çoluk çocuğuna bir utanç vesikası bırakmış tip.

yazık yazık, yarın yalancının çocuğu diye okulda alay konusu olacaklar...
dün yazdıklarımın arkasındayım dediklerini bugün yalanlamış tiptir.

görsel
akp'ye yakınlığıyla bilinen kendisi gibi en az bin tane daha bürokrat var.