bugün

on birinci nesil yazar. iyi yazmalar.
isim yapmaya çalıştığı gözlenen vasat 1 troll örneği.
görsel
Öncelikle (#27681375) bu entryi giren, hemen peşine fotoğraftaki entryleri giren yazar. Güldürmüştür.
Galatasaray' ın adını düzgün yazmadığını ve Fenerbahçe' yi saygı çerçevesi içerisinde eleştirenleri bile haksız biçimde suçladığını üzülerek fark ettiğim, aşırı Fenerbahçe sevgisinden ötürü futbol konusundaki çıkarımlarına şüpheyle yaklaştığım, onlara katılmadığım değerli yazar.
Hak etmediğim ithamlarda bulunduğu ve kalbimi kırdığı için kendisini donuza ekleyip engelleyeceğimi, o süreye kadar mesaj atması halinde okumadan sileceğimi saygıyla belirtirim.
Diliyorum sevgili yazarımız bir gün herkesin Fenerbahçe' yi sevmek zorunda olmadığını ve Fenerbahçe' nin saygı çerçevesi içerisinde eleştirilmesinin bir hak olduğunu anlar ve futboldan tüm renkleriyle keyif alır. O güne dek kendisini donuza ekleyen tek fare imleci bana ait olmayacak. Bu da bir gerçektir.
Kankam olan yazardır. Sözlük kahramanı gta1 yeni nickiyle karşınızda.
(bkz: başka bir nickle hala aramızda olan gta1)
(bkz: ben hacker gta1)
(bkz: nickini değiştiren gta1)
adam gibi adam.
Eğer burası ulusozluk yerine incisozluk olsa idi kendisinin annesine babasına karısına kızına ağza alınmayacak küfürler edeceğim kürtÇük yazar.
Kankam. Ayıks.
sanırım babası sandığı kişi aslında amcası olan bir hewal.

gerçekler acıtır .
ipneymiş.

Hem de en vurdurganından.
o bir sempatizan

o bir vatansız

bu kadar yeter sanırım. pkk lı piçlere laf söylememden rahatsız olmuş etnik döküntü.
görsel
Milliyetçi ile faşist farkını bilmeyen cahil bir yazarımsımız.
Lise çıkış saatlerinde sözlüğe giriş yapan keko.
Hdpnin seçmen kalitesini çok güzel temsil eder ayrıca.
Al caps seni anlatıyor bak;

görsel
Seri entry beğenen yazar.
(bkz: hızır gibi yetişmek)
Bu da çaylak olmuş. *

görsel
Cengiz khan'dan selamlar getirdiğim çaylak yazar. *
görsel
Korkudan titretti beni hahahahaha. *

(#29882132)

Pembe yorganına sarılıp peluş ayısını okşarken entry giren yazar. *
(bkz: baba yanına yatabilir miyim)

(#29882132)
Bir yazar entrylerini okudum fenada yazmıyor yazsın dursun efenim.
uzun süre önce futbol ve şahsım hakkındaki çıkışlarından ötürü kalbim kırılarak donuza eklediğim, artık kendisini okumasam ve bu durumdan mutlu olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
Anlamıyorum yani bir insana uygun bir dille şunu yapmayın dediğimiz halde neden uygulamaz. Sonra ülke neden ilerlemiyor neden acaba bir dönün bakın ülke eşrafına daha söylenileni anlamakta aciz insanlar var. Allah bilir yaşı başı kaç olmuş insanlar bir kaç kelimeyi idrak etmekten aciz. Bu mudur yani ? Hayvana bile çüş dersin o bile anlar. Ama gel gör ki insanlara bir şeyleri anlatmak zor.
Her neyse.
Bir adet yazar.
Bir adet yazar. Yazsın dursun.
Hdp li yazar.

Kürt detected.
Pamuk prensesin kötü kalpli üvey annesi. Mitolojide geçen duruma benzer bir ayna ayna söyle bana durumu var. Tetikçi olmasa da azmettirici zira pamuğu Avcı karakterine ihale etti.