bugün

bu sene içine patlayan bir top yerleştirilen sigaradır, patlattığınızda naneli oluyor ve normal sigarayı birdaha asla içememektir. (luck strike) öneririm.
toplum içinde mentollü sigara olarak bilinen devamlı içilmeyen ama arada bir fanteziye kaçmak için kullanılan sigaradır. maddi bakımdan uygun olan west ice tavsiye edilir tarafımdan. mentollü sigaralara göre daha hafiftir ama bir kent değildir.
bazı mentollu sigara markaları;

lucky strike, kent switch, marlboro mentol, west ice, djarum mentol.

hepsinden ayrı olarak djarum mentol çok babadır çok içilmez ama arada bir efsane gider.

edit: salemide yazacaktım unutmusum tüh.
(bkz: sigara içmemek)
ipneliğe adım adım yaklaşmaktır.
naneli sigara ferahlık hissi verirken ciğerlerimizi, bronşlarımızı öpmektedir, nane açar nikotin yapışır, oh mis.
naneli sigara olmadığı için yapılamayacak eylemdir. şimdi dağılabilirsiniz.
iki üç kere yokluktan içtikten sonra, bir daha ağzıma sürmemeye yeminler ettiğim sigaradır. Sigara mıdır, ayrı bir konu. Tartışılır.
malboro iyi gider arada. blue ice iyidir *
Daha çok zarar görmektir. Fazladan gırtlak kanseri yaptığını söylemişti doktoor beyyy..
mentollüdür. mide kanseri yapar.
(bkz: naneli ne amk)
sigaranın zararlarına yanan nane ve aromasının zararları da eklediğinden dünyadan göçmeyi kolaştırır.
ilk olarak salem çıkarmıştır. naneli olarak.
daha sonra kent ve diğer markalar çıkarmıştır.
grip ya da nezle olduysanız bir iki fırt çekin burun kanalları açılır.
(bkz: sigaranın yararları)
Sigarayı orospu etmektir adam gibi normal sigara için.
Normalden daha zararlıdır. Ayrıca marlboro blue ice Bok gibidir, sigara mı içiyorsunuz mentol mü emiyorsunuz belli değil. normal içerken bile naneli, butona basınca hepten mentol işinin bokunu çıkarıyor. Kent swich candır, tütün içtiğinizi anlarsınız en azından.

Yazın sıcakta iyi gider. Genelde acemi sigaracıların tercihidir. Oy kıyamam, Papatyam benim. içme annem zararlı.

Bırakın mentolü falan, şöyle buyurun:

(bkz: Parliament night blue)
Zehirin nanelisi.
bugün arkadaşımın tavsiyesi üzerine çok ama çok az denediğim sigaradır. tadını pek beğendim, hatta nanesini içime çektim. pek severim nane esansını zaten.

not: aktif içici değilim.
zevk içindir. tiryakiye gerekli olan ve istediği hazzı vermez.
Gerçekten bir tadı zevki yok. Çikolatalı olanı rüyaya bile girecek kadar güzeldir.
mentollu diye satılır.
fazla içince mide bulandırır.

(bkz: marlboro blue ice)
Orman meyveli puro tavsiye ederim arkadaşlar. Daha yoğun tat daha güzel koku.
yalandan ciğerleri açar.
Yalancı sigara.