bugün

yedinci nesil yazardır, birinci dereceden baş tacıdır, hoşgelmiş abimdir *
nickinin manasını merak ettiğim yazar. iyi yazar, hoş yazar.
nickinin lazca olduğu kanısına varılan yazardır.
an itibariyle nikinin manası öğrenilmiş yazar.
(#9175563)
--spoiler--
yemin olsun şu sağ framedeki başlıkların 10da 8ini silerdim.
--spoiler--
sağ frame? abaov. abi beterin beteri varmış. bizimkilere kızıyoruz biz de. yemin olsun şoke oldum.

yok abi boşver moderatör olma sen. bırak aksın sağ frame. dokunma. böyle iyisin sen.
sanırsam şu sıralar tck yı sözlüğe aktaran yazar.

edit: inanılmaz mantık hatası.
(bkz: #9175563)
kendisine sonuna kadar katıldığım ve desteklediğim yazar.
(#10672004) ile ince görmüş, genelden farklı düşünebilen yazar.*
(#10882147)

harika bir tespitte bulunmuş yazar, takdir ettim doğrusu. * *
(bkz: #11014679)
desteklenecek entry giren yazar.
profesyonel fotograf makınelerı hakkında derın bır bılgısı oldugunu dusundugum, yardımsever 7. nesil yazar kardesımız.
(#11494779) nolu entry'sine sonuna kadar katıldığım yazar. boşuna yazmıyoruz sonuçta. okunmasını, olumlu ya da olumsuz bir görüş gelmesini ister yazar bir yerde. yoksa; ha almışın eline kalemi açmışsın deftere yazmışsın kimsenin okumadığı, ha sözlüğe, ne farketti.
(#12711097)

islami bilgisini sözlüğe döken bir nefer.
(#8850740) adam einstein beyler.
sözlükte savunduğu düşüncelerin sonuna kadar arkasında duran ve bu özelliği sebebiyle dikkatimi çekmeyi başarmış yazar. bunu yaparken diğer yazarları da gülümsetmeyi eksit etmiyor sağolsun * ayrıca bu yazarı tüm yakın çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin bütün entrylerini keyifle takip edebiliyor . *
geçen gün şükelalara göz gezdirdiğinde kendi entrysini görüp mutlu olmuş insandır.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
(#16022031) 2 temmuz 93' te dünyada var olmadığı düşünülen ergen.
lazca ananı sikeyim demektir. çaktırmadan sövey misun uşak...
(#16426761) yarmıştır.
boş konuşmayan yazar.
(bkz: #18652537)
hep konuşursa daha iyi olur.
ülkemizde 20-25 milyon kürt olduğunu iddia eden yazar. yakında ülkenin tamamı kürt derlerse şaşırmayın.
ancak pkk lı barzoları gece gece güldürebilecek kalitedeki sığ yazardır.

görsel
(#19434928) olm ne acayipsiniz lan. bebeğin yaşama hakkı ne mını sikiyim? sen her dışarı boşaldığında bebeklerinin yaşama haklarını elinden mi alıyorsun? saf mısın? saftirik misin?

çoğu ülkede kürtaj 10. haftaya kadar yasaldır. çünkü 10. haftadan sonra sinir sistemi oluşuyor. uyaranlara tepki verme durumu, efendime söyleyim hücre bölünmesi... alır mı kafan? iddadan kafanı kaldırıp biyoloji okudun mu sen hiç? yada artislik yaptığın bir konuda fikir sahibi olabilmek adına hayatında hiç kütüphaneden bir ansiklopedi arayıp bulup okudun mu?

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan adamların hepsi türkiyede yaşıyor sanki. bebeğin yaşam hakkı ne olacakmış. amına kodumn memleketinde, kürtaja karşı olanları hepsi senin benim ölmemiz için askere yollarlar. hepsini geçtim sokakta aç gezen çocuklar var, küçük yaşça çalıştırılan çocuklar var. onların yaşam hakkı nerede? üstelik somut olan onlar. bebeğin yaşama hakkıymış. bu gazı sana veren adamın amacı; kimse evlenmeden sevişmesin. evlenip sevişenlerde en az 3 çocuk yapsın. kafam attı gece gece.

bebeğin yaşam hakkı ne olacak?

ulen yakınımda olsan ağzına patlatırdım çok sağlam. dirisini yakıp, ölüsünü sikiyorlar bu dünyada. hala bebeğin yaşam hakkı diyor. adamlar kürtajı önlemek istese; prezervatif bu kadar pahalı olmazdı. doğum kontrol hapları tanıtılırdı, sattırılırdı. cinsel eğitim dersi verilirdi. kadınların orgazm olduğunu, mastürbasyon yapabildiğini bilmeyen bir ton adam var. kadın prezervatifi bile var amk. bebeğin yaşama hakkıymış. salak.
(#19510490) türbanlıları melek gibi gösterme ayrımcılığını yapıyorsunuz da yokluktan çıkmış gibi yiyişirken mi eşit oluyor diğer kızlarla? trajikomiksiniz.
güncel Önemli Başlıklar