bugün

karanfil değildir. bülbül değildir. gül değildir.

ateş değildir. kül değildir.

'nedir?' sorusunu cevapsız bırakandır. sorunun sonundaki işaretin boynunun büküklüğünde; katresi vardır esrarının.

teşbih eden dilim ne az söylemiş... ne eksik söylemiş dilim...

bir 'nahide' demişim bu güne kadar nahide'ye dair. gerisi laf-u güzaf imiş.
ay Tancım inanmazsın yeni albüm bomba,Sezen'den parça aldım.
Kemal doğulu: kimleri patlattım ben,ara beni seni de patlatıcam.
artık değil ilk günden sıkmış kişidir.

okan sıçıyorsun bari sıvazlama.
kingodiskoda izleyip,yarıldığım kız.
gayet zeki,aptal ayağına espriler yapıyor.
kime verdiyse böyle popüler oldu bilmediğim hatun kişi..
birde çirkin üzerine.
taktir edilesi başarı inanılmaz yetenek.
Okan'ın Şelale tiplemesi vardı ya eskiden.
gerçeği değil mi bu kadın?
(bkz:-alooo;kim?kim Sabaa mı?Saba Tümer mi?
yanındakilere :
-Saba kimdi kız?Sabahın Sabası mı?
-Faikle Saba mı yoksa?)
günümüzde yapılan müziğin basitliğine vurgu yapan aptal kadın vokallere taş atan mükemmel oyuncu.
otobüsün olayım nahide...
(bkz: nahide ekengil)

http://www.dailymotion.co...lamazsyn-sen-beni-d_music
okan bu nahide'yi haftanın 5 günü ekrana çıkarsın izlerim. ekranın sol yanına uyarı yazısı koysunlar dikkat idrar kaçırmaya sebeb olabilir.
disko kralının yeni yüzlerinden birisidir ve başarılı bir oyuncu olan nihal yalçın'ın tiplemesidir.
not: hişt! ciddi sanan yazarlar, tipleme bu uyanın editleyin şu yazdıklarınızı *
kıvırcık saçlı hanımı yani aslı kökçe'yi deli eden , bu geceye kesinlikle damga vurmuş olan çakma popçu , eski türkücü .
10 sn içinde fantazi müzikten elektronik popa geçebilen gerçek sanatçıdır.
nihal yalçın ın canlandırdığı karakter.
eurovision a gitmelidir.
an itibariyle disko kralında yardıran şarkıcımsı kişiliktir. kasıtlımı yapıyor yopksa gerçekten mi böyle bilinemese de accayip güldürmektedir. * yarılarak izliyoruz efenim. *
disco kralında zamanında binnur kaya nında üstlendiği çakma ünlü rolünü layıkıyla oynayan nihal yalçın ın ta kendisidir , an itibariyle kendini rolüne o kadar kaptırmıştır ki programda güzel bayan statüsüyle bulunan kıvırcık esmer hanım kendisine şuursuzca sataşmaktadır , nahide de maden bulmuş gibi bayandan faydalanmaya cumartesi akşamı evde oturan bizleride neşelendirmeye devam etmektedir .
an itibariyle disco kralı'nda sahneye çıkan çakma sanatçı.**

edit: (bkz: nihal yalçın)
venüs yıldızı.
yeni yetişmiş kız.
özel isim.