bugün

(bkz: yaw he he)
Ağzından tek kelime çıkmadığı sürece son derece seksi bir kadın, yalan yok ama konuşmaya başlayınca dünya üzerindeki en itici kadınlardan biri oluyor.
önemli olan iç güzelliği şeklinde bile kurtarmayan mevzudur. içi de güzel değil ki. daha dün gibi hatırlıyorum ergenekon mevzusu başladığında elinde salladığı polis fezlekelerini. onlarca masum insanın kanına girdi feto yalakalığı yüzünden. şimdide kocişi ile beraber en büyük feto düşmanı ve hükümet sevicisi oldu. böyle insanların hiçbir yeri güzel olamaz..
Güzeldir net olarak gerçekten güzeldir. Bunu bir atatürkçü olarak söylüyorum. güzeldir ama içi kötüdür kendisinin.
Çok güzel değildir, ama gideri vardır. Ayrıca, kocası iyi vuramadığı için bu kadar çok kafa şişirmektedir. Onu benim elime verecekler, bak bakalım bir daha ağzını açabiliyor mu?
tayyip rejimini savunan değil nagehan bella hadid de olsa cadı sila'dan farksızdır nazarımda.
Güzellik görecelidir.
Ayrıca güzelliği anlamlı kılan ve somutlaştıran unsur, kişinin duruşu, zihniyeti ve vizyonudur.
Sonuç olarak, N. Alçı, güzel değildir hem de hiç!
Sezar'ın hakkını Sezar'a vermek gerekiyor. ideolojik mevzuları bir tarafa bırakıp objektif olarak bakarsak evet oldukça güzel kadın ancak konuşmaya başlayınca olay bitiyor. Bu nedenle önemli olan konuşması olduğu için çok güzel olsa da bir hükmü yok.
kendisi ergenekon ve balyoz davalarının en büyük savunucusudur. hani bugün fetö'nün yaptığını iddia ettikleri davaların. o davalarda yüzlerce insan darbeci diye yaftalandı. hatta yarbay ali tatar atılan iftiralara dayanamayıp intihar etti. bu kadın tüm bu olanlara çanak tuttu, alkışladı. şimdi hiç utanmadan eşiyle beraber lüks içerisinde yaşayıp akp yalakalığına devam ediyor.

makam, mevki, para için vicdanını bir kenara bırakan, masum insanların hayatını harcamaktan çekinmeyen bir kadın güzel olsa kaç yazar?
Rasim ozan kütahyalı'yı kıskanma sebebi.
Bir simge fıstıkoglu değildir.

https://encrypted-tbn2.gs...V3Y6e664pFSoA3DW6GFm_mHXg
aslında konuşmadığı zamanlarda bende beğeniyorum.
(bkz: yenge de erik gibiymiş kütür kütür)
görülebilecek en mide bulandırıcı yüze sahip ve adı duyulur duyulmaz, benim içimde nefret ile tiksinme bir arada oluyor.

tanım: kocasıyla birlikte kendi menfaatleri için 180 derece dönen ve ülkenin liderine, birlikte yalakalık yapan şahıs.
Ben güzele güzel demem memesi büyük olmayınca, kim ulan bu nagehan alçı?
insanlığı güzel mi ?
Tabi ki de hayır. *
allah ona öyle şeyler yaşatacak ki, bu yüz güzelliği helak olacak... Türk milleti yapılanları unutsa da allah unutmaz!!!
O koca çenesini kapatınca göze güzel geliyor fakat konuşunca dünyanın en çirkin kadını oluveriyor.. içindeki pislik resmen yüzüne yansıyor.. Muharrem ince kendisini göt edince patlıcan gibi mosmor olmuştu.. Bence en güzel olduğu an, o andır..
ağzı kapalıyken göze güzel geliyor fakat hararetle konuşunca dünyanın en çirkin kadını oluveriyor.. agresifleştiği zaman ekranlara yakalanan mimikleriyle içindeki pislik resmen yüzüne yansıyor..
O kadar aşağı seviye bir kadın ki, kadın olarak bile bakamıyorum.
görsel
GOOGLEYE BAKAYIM KiM BU DEDiM. 2002 YILINDA MI ÇEKMiŞLER KADINI EN SON HiÇ GÜNCEL RESMi YOK.