bugün

akp den aday adayı olmuştur kendisi.
ak parti amasya milletvekili olmuştur kendisi, inşallah amasyamıza ve ülkemize faydalı hizmetleri dokunur.
kamer genç ve muadilleri tarafından saygınlığı deniz seviyesine indirilmiş meclise prestij kazandıracağına inandığım, konferanslarından ziyadesi ile memnun kaldığım, türkiyenin kronik sorunları hakkında yapıcı ve yol gösterici tutum ve söylemler geliştirmesini beklediğim şahsiyettir..
(bkz: ülkücü ne arar la akp de)
üniversite dönemimde keyif alarak okuduğum "hayatın kıyısına düşen" adlı romanın yazarıdır. arka kapatan alıntıdır:

içimden yükselen nutka nokta koyuyorum.

Bizimkiler deyince aklıma ortaokulda biyoloji dersinde okuduğumuz tırtıl böcekleri geliyor. (Yine biyoloji dersi, ne çok takmışım bu derse) . Koza yapmak için kendilerini içeriye hapsederlermiş. Delip çıkabilenler kelebek, çıkamayanlar ise artık ölü böcek olurmuş. Bir de rismi vardı. Kozasının ucundan başını çıkartmış bir kelebek resmi. Bizimkiler, ben de dahil tırtıl böcekleriydik. Hayatımız kısa olacaktı. Bizi, belliydi. Bile bile örüyorduk kozamızı, isteyerek değil elbette, mecburduk. Bizim kuşağın kelebek olma şansı yoktu.
Üniversite dönemimde siyaset tarihi dersini aldığım hocamdır. Ders anlatırken ses tonu hep aynıdır, hiç değişmezdi ancak keyifli bir ders anlatımı vardı. Sonra siyasete atıldı falan.
an itibariyle, mecliste yaptığı konuşmada marx'tan alıntılar yaparak muhalefete ayar veren ak parti grup başkanvekili.

edit: adam marx'la da yetinmedi. hegel, freud, dostoyevski, kant allah ne verdiyse
gerçek anlamda akp'li olmuş akademisyen.

tayyip yalakalığı yapıyor, sesini yükselterek.

sen sakin adamdın be naci...
akp amasya milletvekili adayı.
ikinci dönem amasya'dan milletvekili olacak, kendisini anıta bırak şeyhcui mahallesini bulamaz, öyle de amasyaya/amasyalıya hizmetleri dokunmuştur.
Gazi universitesinden iki yil dersime giren hocam. Pek bi sessizdi bizim aramızda. Epeyce Dili çözülmüş.
Zamanında zaman gazetesinde koca koca sayfaları kaplamış, şimdi her şeyin müsebbibi fetö diyen kişidir. Yani ben yapmadım, miki yaptı diyor.
komik adam...

https://www.youtube.com/watch?v=Iv6Fhrd_LhE
Deprem vergisi adı altında toplanan para depreme gönderilecek şeklinde bir düzenleme yok, ihtiyaca göre harcanır.

diyor kendileri.

vay be çiftliğe bak.
Hbv üniversitesi rektoru olmuş akpli eski vekil.