bugün

her daim yanardönerli olan, yılbaşı ağacı gibi süslü, pavyon gibi ışıklı ışıklı tatil beldesi pandora da yaşayan yerli halk.

boyları 2 metrenin üzerinde olup, (kadınlarının bacakları çok güzeldir) 4 parmaklıdır bunlar. örgülü saçları vardır ve bu örgüyü bağ kuracağı kişinin örgüsüne doladı mıydı bunlar ohhhh değmeyin keyiflerine.

toruk gelir üstüne atlarsın, hayvanın kuyruguna örgünü dolarsın hayvan kuzu kesilir.
ikran gelir gözlerine bakmazsın, kuyruguna örgüyü dolarsın hoopppp hayvan seni sahibi beller.
sevişeceksindir kuyrukları birbirine dolarsın hopppp iş tamamdır.
eywa dan yardım dilersin ağaca sürtersin kuyruğu, eywa dile gelir.

esaslıdır bunlar. doğa'ya merhametleri sonsuzdur. kesip yiyecekleri hayvanları bile öldürmeden okşarlar severler.

canlarım benim.

ayin sırasında na'vilerin kuyruklarını birbirine doladıklarını söylemiş miydim?

not: entry çok pis spoiler içerir. ehehe.

pamuk şekeri tadındaki bu canların kemikleri de karbon fiber. ne sandın? sinirlendirmeyin yeter.
çevre ile etkileşimde digital (firewire, usb 2,0 tipi yüksek hızlı bağlantı), sevişirken analog yöntemler (yiyişip sikişmek, çüküsünü kukusuna sokuşturmaya çalışmak) kullanan pandora gezegeninde yaşayan bir çeşit night elf ırkı.

ikinci filmde; firewire-usb yerine wireless hatta wimax tipi 4th generation arabirimlerle donatılmış upgraded versiyonları olacaktır.
cs 1 6 bünyesinde mücadele veren, dünyanin en iyi awp ustasi markeloff'u barindiran ukrayna menseili takim.

acilimi natus vincere.
şuan da dünya nın en iyi counter strike v1.6 takımıdır.
insanlık dışı bir senkronizasyonla oynayan dota takımı. şu ana kadar yapılan dota 2 turnuvalarının tümünde toplam sadece 2 maç kaybedip, katıldığı tüm turnuvaları kazanan takım star championship finallerinde the retry ile oynadığı finali 2-1 kaybetti ve ilk kez bir dota 2 turnuvasını kazanamamış oldu.
eswc finalinde pudge ile ehome'un ağzına sıçan takımın gelip böyle yenilmesi de bizlere "vay amına koyiim" dedirten durum olmuştur.
(bkz: paul frommer)
orjinal hali natus vincere olan, sk ve moscov 5'ten sonra dünyanın en iyi counter strike ekibi.
kadrosu; dendi, lightofheaven, ars-art, puppey ve xboct'tan oluşan dota takımı.
dota ve cs takımı çok canlar yakan ekiptir. bildiğin futbol takımı gibi turnuvalar öncesi kamp mamp yapıyorlar.
(bkz: natus vincere)