bugün

çaldığı müziği
kayıt altına alıp dinleyen
dinleten sözlük yazarlarıdır.

kimi
konser bile veriyordur
kim bilir?!
müzik ile ilgilenen sözlük yazarlarıdır. bir müzik yaparım var ya kulaklarını yersin...
yapmaz olaydık dediğimiz gudubet durumdur. hay sesime sokayım dediğim anlarda sesime mi kayıt cihazına mı bok atsam şeklinde bir ikilem yaşamadım değil ama kayıt cihazı gayet iyiydi.
farklı müzik aletlerini de deneyen, genelde müzik kulakları iyi, bir düzeyde sesi de dinlenir olan yazarlar. şu an buralarda olabilirler. lakin şu saatte müzik yaptıklarına ihtimal vermiyorum.
coverladıkları şarkılara farklı farklı yorumlar katan yazarlardır. üstatların şarkılarını olduğundan daha iyi yorumlayabiliyorlarsa durmasınlar kendi müziklerini yapsınlar.
Iclerinde bulundugum yazarlardir. Muzik yapmak demeyelim. Benim durum sadece soylemek oluyor. Kayit mayit yok ama henuz. Guzel seydir, elektronik muzik...
(bkz: vocal trance)

edit: var lan artık. oh!
miami' de prodüktörlük hayalleri kuran yazarlardır... :(
içinde bulunduğum grup. sabah akşam repertuar hazırlıyorum, arkadaşlara mini konserler veriyorum felan. yakında kendi bestelerimi de ekleyeceğim repertuarıma. güzel şeydir müzik yapın, yaptırın.
Arkadaşlar yeni şarkımı dinleyip hakkındaki düşüncelerinizi bana bildirirseniz çok mutlu olurum * http://m.soundcloud.com/s...ruzgar-aynalarda-yalanlar