elhamdülillah müslümanım.

rabbim allah.

peygamberim hz muhammed (sav).

imamım hz ali (ra)

pirim hünkar hacıbektaş-ı veli (ra)

bu koşullar altında atatürkü gönülden seviyorum, ilke ve inkılablarına bağlı bir türkiye cumhuriyeti vatandaşıyım..

bu güne kadar böyle yaşadım bundan sonra da ölene dek böyle yaşayacağım..

koşullar ne olursa olsun..

ne rabbimden geçerim ne peygamberimden ne de bu vatanı bana kazandıran atamdan..
ülkenin ciddi bir oranının müslüman olduğunu düşünürsek atatürk sevilmiyor o halde.
(bkz: önerme kendisiyle çelişiyor)
Dinsiz olduğu içindir.
Yanlis ve hatali onerme.

Cevremde musluman sayisi fazla ve ataturkcu sayisida.
"vaz te" iddialar ispat gerektirir..
iddialarını ispatla yada attığın iftiraları geri al..
yoksa ahirette çok pis yapışırlar yakana..
insanlar işlerine gelmeyenleri sevmezler. işlerine gelmiyordur.
Laik bir devlet kurmaya calisip bunuda basardigi icin.
mustafa armağanı yada kadir mısıroğlunu tarihçi diye okuyan ve dinleyenlerin olduğu ülkede yaşamak..
kendilerince haklı gerekçeleri vardır. bu genelleme ise külliyen yanlıştır.

atatürk'ü seven müslümanlar da var.
Vatanımı islam dinini yıkmak ve Türk milletini yok etmek için kurtardı. Bir milletin dilini değiştirmek, yok olmaya mahkum etmek değil mi? Öyle bir millet olduk ki doğruyu yanlıştan ayıramıyoruz. Çünkü doğruları yazan kitapları okuyamıyoruz. Okuyabildiğimiz kitaplarda doğru mu yazıyor bilemiyoruz. Allahu Teala'nın aşkına bir düşünün. Bir Japona, anadilinin harfleri zor gelir mi? Türk'leri kafirlere benzetme çabalarına ne demeli? Şapka hangi milletin kültürü? Şimdi bir Müslüman kalkıp birine zorla başörtüsü taktırsa ne dersiniz? Bütün bu devrimler, yenilikçi saçmalıkları laiklikse, bunlara karşı çıkmak, yobazlıksa, gericilikse, cahillikse ben gururla yobazlığımı, gericiliğimi, cahilliğimi ilan ediyorum.
görsel
cahil çomar diyor ki "27 sene insanları irtica ile suçlayıp içeri tıktılar".

yani diyor ki menderes geldi ve bütün bunlar son buldu.

mareşal fevzi çakmak paşanın kurmuş olduğu millet partisini "irticai faaliyet yürütmek" nedeniyle kapatan kişinin menderes olduğunu bilmiyor tabii.

ya da atatürk'ü koruma kanununun onun döneminde çıkarıldığını.

bütün bunlara ek olarak köylüyü toprak sahibi yapan "toprak reformlarının" da aynı şekilde menderes döneminde son bulduğunu da bilmiyor elbette.

sorsan bu adam 7 göbek köylüdür ve fakir bir aileden geliyordur. dedeleri elalemin tarlalarında kim bilir ne gibi zorluklarla tutunmuştur hayata.

ve bütün bunlara rağmen eminim ki dedeleri de sırf ezanı arapçaya çevirdiği için menderes'e evliya gözüyle bakıyordur.

şimdi bütün bunlardan nasıl bir sonuca varıyoruz? sorun ne atatürk'ün kötülüğünde ne de menderes'in evliyalığında.

sorun tepeden tırnağa cehaletten kaynaklanıyor.

dünya üzerinde var olan diğer bütün sorunlar gibi.
http://c12.incisozluk.com.../11508/8/734698_o5593.jpg
tamamen cehaletten.

sorsan, lozan'ın "gizli" maddelerini bilir amk çomarı.
cehaletten kaynaklanan mevzudur. baksana 27 sene allah diyememiş ülkede yaşayanlar. böyle tipler zaten sevmesin atamızı adamın durduk yere kemikleri sızlamasın yattığı yerde..

sene 2016 oldu hatta bitmek üzere ancak güzel ülkemizdeki en büyük sıkıntı hala cehalet. bu cahillik yüzünden böyle tipler revaçta zaten ülkenin en yüksek mevkisinde oturan adama bakmak yeterli. kavga kültürü ve sokak ağzı ile siyaset yapıyor eğitimi şüpheli yaptığı her açıklama attığı her adım ülkeye sıkıntı yaşatıyor ama bu 27 sene allah diyemedik diyen tipler için bulunmaz nimet. işte bu zihniyet sevmiyor atayı sevmesinde nankör her zaman nankördür ve önünde sonunda hak ettiğini bulmuştur bundan sonrada bulacaktır..
Müslümanlar değil; kendisini Müslüman zanneden ışid kafalı orospu çocuğu çomarlar sevmiyor. Bu heriflerin hepsi her dönem kendilerine tapacak birini bulup, şirke koşarlar, kula kulluk ederler.

Bir de sapık ve yobaz olmaları da var. Cumhuriyet ile, Atatürk ile, laiklik ile dertleri o yüzden. Bu orospu çocukları Ayşe'yi örnek gösterip 9 yaşında çocukla evlenmek isterler, 6 yaşındaki erkek çocuğa tecavüz etmek isterler.

Eğer etrafınızda Atatürk'ü sevmeyen biri varsa ondan uzak durun. Çünkü tecavüzcüler, sapıklar, kafa kesiciler bunlardan çıkarlar.
çözümlemesi gayet basit olan sorunsaldır.

1) müslümanlar kendilerine "6 yaşındaki kızla evlenmek caizdir" diye fetva verenleri severler.

2) çocuklara rahat rahat tecavüz edebilecekleri tekkeleri, kuran kurslarını severler. kapatılmasından hoşlanmazlar.

3) müslümanlar köle ruhludur. biat etmeyi severler. bir çok mezhepte, tarikatta ve cemaatte bunu açıkça görebilirsiniz.

4) özgürlük anlayışları yoktur. onlara göre özgürlük sadece kendi dinlerine saygı gösterilmesinden başka birşey değildir.

5) müslümanlar için "kadın" kendilerine hizmet edecek köleden başka birşey değildir. kadının özgür olması işlerine gelmez.

6) bir suç işledikleri zaman "ben müslümanım" diyerek ceza almaktan kurtulmak isterler.

7) müslümanlar bencil ve kıskançtır. yaşadıkları bölgede tüm haklara sadece kendileri sahip olmak isterler. onlar için müslüman olmayan kimsenin yaşama hakkı bile yoktur.

hal böyle olunca neden sevmedikleri de ortaya çıkıyor.
müslümanım gayette Atatürkü seviyorum. sanırım teorin çöktü trol kardeş.
müslüman olmadığı ya da müslüman olabilmek için gereken kafa yapısına sahip olamadığı içindir.

müslüman diye, allahtan sonra umudum ingilteredir, diyenlerin peşinden gidenler, atatürkü sevmezler.
müslümanlar değil, "hainler atatürk'ü neden sevmiyor?" sorunsalıdır.

haçlılarla mücadele ettiği için elbette.

(bkz: yobazların hep haçlıların tarafında saf tutması)
çünkü onlar bir gecede cahil bırakıldığına inanan, 27 sene allah diyemediğine inanan, tarihten bihaber, nesnellikten uzak kişiler.

müslümanların emperyalizm karşısında nasıl bir duruş sergilediklerini görüyoruz. mustafa kemal anti emperyalist bir savaş ile memleketi kurtarırken, bazılarının dedeleri işgal devletlerinin maşası durumundaydı.
adam arabasının arkasına k.atatürk yazdırıyor, koluna dövme yaptırıyor. ne yani bu insanlar müslüman değilmi ? .
ingiltere mal mı ki senin sarığını aptal saptal harflerini almak için devrim yapsın gerizekalı.

size medeniyet çok fazla. siz gidin mağaralarınızda yaşayın, padişahınızın eteklerini öpün köle beyinliler.

adama medeniyet gelmiş, özgürlüğü gelmiş hala diyor ki ingiltere bunu yaparmıydı?

sen şimdi iç savaşlarla boğuşan bir afrika ülkesine özgürlük ve medeniyet götürsen seni başının tacı yapar o halk. karşılaştırma böyle yapılır.ama senin gibi köpekler köle geldi köle gidecekler.
hep merak edilesidir atatürk' ü neden
sevmezler.
halbuki minnet duyulmalıdır atatûrk' e.
eğer atatûrk gibi bir komutan olmasaydı,
şu an başka ülkelerin sömürgesi altında
olacaktık.
camilerin hepsi kilise olacaktı, çanlar
çalacaktı. bir tane ezan sesi duyamayacaktık.
kendi memleketinde ibadetini korkarak yaşayacaktın.
atatürk' e akşam sabah dua etmek
gerekirken nefret etmek niye.
vefasız olmayalım. vefasızları allah da sevmez.
aslı olmayan yalan yanlış fikirlerle
beyinleri doldurmayalım. günah.
ilk diyanet işlerini kuran bile
atatürk' tür.
çok değil, biraz vefa.
ataturk un halkin cahil kalmasini istememesi. din cehalet uzerinden beslenir. o yuzden yobazlar onu sevmez.