bugün

2 üniversite bitirmiş, 3 ncü üniversitesini de hukuk 3 ncü sınıfta okuyarak kendini yaptığı programa ne denli bağladığını gösteren, halka hizmet yapmaya çalışan, sarışın japon görünümlü, görmeye tahammül edemediğim savcı tripli program sunucusu.
her eve lazım mantık abidesi.
topluma hizmet eden, mert, dürüst bir insan. her sabah kaçırmadan izliyorum programını. arada mail atıyorum yorumlarımı iletiyorum. programı bende bağımlılık yaptı.

hep devam etmeli, iyi ki var.
sanırım az önce lig tv'nin tarbzon maçı öncesi stadyumdan görüntülerinde gördüm. fenerbahçe forması filan giymiş. allah'ın cezası çıkar o formayı.
soyismi üstüne dayanılmaz bir şekilde harf oyunu yapma isteği uyandıran bayan.
dün medya kralında hakkı devrimin çekindiğini itiraf ettiği kadın. hata açık açık korkuyorum dedi yanlış anlamadıysam (yarım kulakla dinliyordum) bu da aklıma zamanında koca kafaların müge anlı için yaptığı şarkıyı getirdi. tam sözleri hatırlamıyorum ama 'işte müge anlı, titrer tabi zanlııııııı' gibi bir şeydi. sırf buz gibi bakışıyla bile insanı titretir bu kadın.
erkeğini rezil eden tiplerden olduğu çok belli. burnunun da kıl aldırmayacağı.
yanındaki normal sesle konuşamayan megafon ağızlı rahmi özkan ve ondan fırsat bulup iki kelam etmeye çalışan arif verimli hocamızla beraber ekranlarımızın güzide bir triosunu oluşturur kendileri.
tatlı sert adlı programına ya aşırı psikopat ya da aşırı serseri olan tipleri misafir diye konuk eden bayan gazeteci.

programıyla ilgili olarak bir şey söylemek gerekirse, valla tatlı anına şu zamana kadar ben denk gelmedim. genelde sert kısmı ağır basmakla beraber, nerde kavga etmeyi seven ve hararetli şekilde çene çalan tipler, hepsini toplamış gelmiş gibi gözüküyor.
(bkz: çakma sarışın)
yetki verilse sallandıracaklarım listemde salih memecan'dan bir sıra aşağıda olan şahsiyettir.

medya ürünüdür.
ikinci bir esra ceyhan vak'asıdır. ancak gıcıklıkta kendine has bir stili vardır. müge stayla.
feminist reflekslerin de ötesinde bir şey bu kadın. kadınlarla ilgili en ufak bir eleştiri yapıldığı zaman refleks olarak ağzından şunlar dökülüyor:

"seni aşağılık kadın düşmanı. bir de utanmadan eleştiri yapıyor. eleştirtmem efendim eleştirtmem. bu ülkede hak var hukuk var* biz çok gördük sizin gibileri.
hayriye hanım korkmayın lütfen. biz sizin arkanızdayız."

kendisini demolay ile yalnız bırakıp bir köşede sessizce onları izlemek istiyorum.
programını izlediğiniz zaman yavaş yavaş hayattan soğuyorsunuz. lan evden dışarı çıkmak istemiyorum, herkese katil gözüyle bakıyorum. bu nasıl birşeydir.
reyting uğruna yapamayacağı yoktur.
Müge Anlı. Türkiye de cıvıtmadan gerçekten işini yapan bir fenomendir. Yaptığı programla Türkiye ye ''Dilber'i '' kazandırmıştır..:) (bknz:oğlumu kim öldürdü diye ağlayıp oğlunu sevgilisiyle birlikte öldüren kadın). Tüm bunların dışında ''Deşifre'' adlı programda Müge Anlı'nın bu programı yapmak için bazı çiftlere ve insanlara para teklifinde bulunduğu ve bununla beraber reyting toplamak için insanlara özellikle ''ağlayın'' dediği öne sürülmüştür.
türkiyeli nin asla anlayamayacağı, türkiye dışında herhangi bir ülkede yaşasaydı, kendine özgü mantıklı düşünceleriyle, halka hizmet eden başarılı programıyla halkın gözbebeği olurdu.
ama, türkiyeliler son derece tuhaf, özenti ve yapmacık bir millet olduğu için boş, gereksiz ve sahte star(!)ları baştacı etmiştir her daim.

edit: nabza göre şerbet veren, dinciyle dinci laikle laik olan sahtekarlardan olmayan müge anlı türkiye için bir değerdir. o nu sevmeyenler umarım o na ihtiyaç duymak zorunda kalmazlar bir gün.

edit 2: üzerinin kapatılması yerine konuşulup, gün ışığına çıkarılarak hoş olmayan şeyler(!)den kurtulunacağının bilincinde olan gazeteci. bu bilinç eksikliğinde olanlara duyurulur.
annemin çok beğendiği kadındır. soğuk bakışlarını, herkesi azarlarcasına konuşmasına bayılır. çünkü oraya gelenlerin hepsi suçludur, hepsi çocuklarını ihmal etmiştir, çocukları da kaçırılmıştır! o yüzden annem müge anlı'ya da, programına da bayılır. * *
programına silahlı saldırı düzenlenmiş. sansasyon yaratmışlar. mutlu olmuştur kesin.
bir insan bu kadar itici mi olur ayrıca?
(bkz: her şey sahte)

--spoiler--
benden sana dost tavsiyesi. benden sana dost tavsiyesi. n'oluyo ya?
--spoiler--

tırsmış mı n'olmuş? yazık, kıyamam. pabuç pahalı tabi.

http://video.mynet.com/ga...inda-silah-sesleri/959344
müslümanlı toplumların doğurduğu ahlakın en güzel örneklerinden.

ha unutmadan, islami sermayenin memurudur. bunda da şaşırılacak bir şey yoktur, müslümanlar müslümanlık yaparlar, kendileri yapamadıklarında, başkalarını müslümanlık yapmaları için kiralarlar.
nefret ettiğim, nefret edilesi, sözlük formatı izin verse en ağır hakaretleri sıralayacağım kadın.

tanımam etmem ama neden böylesi nefret doluyum ona karşı? şu yüzden;

bu kadın bir programında bir aileyi konuk etti, iki genç annelerini arıyorlardı ve bu kadının ekibi annelerini buldu.
ancak anneleri ölmüştü, hem de hunharca bir cinayete kurban gitmişti. ve bu kadın sırf rating uğruna, annenizi buldum dedi ve insafsızca canlı yayında bulundu diye ümitlenen çocuklara annelerinin boğazlandığını kollarının ve bedeninin bazı parçalarının kesildiğini kısaca hunharca katledildiğini anlattı. takır takır söyledi ya! hatta okan bayulgen de bi medya arkasında eleştirdi bunu. ne yayını kesti ne de alıştırarak ölüm haberi verdi resmen dehşetle anlattı sırf rating uğruna orada iki gencin sinir krizlerine girmesini seyretti. bu kadından nefret ediyorum bu yüzden. bu yuzden de bu kadın tüm bedduaları ve tüm hakaretleri hak eden biridir. yaptığı hiçbir iş de en ufak bir fayda getirmez. rating ve para olmasa kılını bile kıpırdatmaz. lanet olsun o programa da buna para ödeyenlere de.
quirinus a katılarak çok sinir olduğum biri. bunları yapan bir kadına hala gidiyorlar ve programını izliyorlar. yazıklar olsun.
seda sayan'ın (bkz: öküz gibisin) diye fırçaladığı sözüm ona sabah program yapan gazetecidir. buyrun buradan izleyebilirsiniz.
http://video.mynet.com/ad...i-ya-Okuz-gibisin/543810/
silah seslerini duyup topuklaya topuklaya kaçması, asarım keserim tribiyle stüdyodan, telefondan seyirci şutlamasını gölgede bırakmıştır. indirdim o görüntüleri, stres mi bastı; giyiyorum röbdoşambrımı, alıyorum fıstıkları önüme, loopa sarıp izliyorum bunu, neşem yerine geliyor, içim bir hoş oluyor.
her sabah lanet sesine uyandığım program sunucusu. annem de izlemese şunu olmayacak yani... *
güncel Önemli Başlıklar