bugün

esmerlerin bol olduğu bir ülkede yoğun olarak ilgi gören tiplerdir.

işin güzel yanı ise başdaki sıfata aldırış etmeden mutlu olabiliyorlar.
-------Çok güzel kızıl saclı bir genc kiz, doktorun muayenehanesine girer ve her yerinin çok ağrıdığını söyler.
-------doktor, 'imkânsız insanın her yeri ağrımaz, lütfen ağrıyan yerlerinizi gösterin bana'.
------- Kızıl saçlı bayan işaret parmağını uzatır sol göğsüne bastırır ve çığlık atar, sonra dirseğine bastırır bu sefer daha fazla acıyla bağırır. Dizine bastırır ve çığlık atar, ayak bileğine bastırır aynı şekilde. Neresine dokunsa çığlık atmaktadır.
------- Doktor, 'Gerçek kızıl değilsiniz
------- Bayan 'Evet, kızıl değilim, aslında sarışınım'
------- Doktor 'Tahmin etmiştim zaten, sadece işaret parmağınız kırık'
kendileri hakkında iğreç espiri ve fıkra bulunan insanlar.
genel olarak + çakılmaya müsait olan ve ekseriyetle esmer bozması hatunlardır.
sarışına dönüş evresini tam anlamıyla yapmış ise problem olmayan kadınlardır. Zira sen saçı boya, kaşlar öyle siyah siyah kalsın; bu acıdır, vahşettir.
(bkz: iyi çakmıyorum)
(bkz: sıcak havaya soğuk espiri gider)
ne fena bişeydir.. kara kaşları onları ele verir .!!
dip boyası gelmiş olan makbuldür, yoksa cemiyette kabul görmez bu hanfendicikler.
ilk bakışta sarışın olmadıkları anlaşılan bayanlardır.
sarışın olmayan sarışındır, esmer veya kumraldır.
(bkz: maymuncuk)
normal sarışınların bile istenmediği bir toplumda güzelim siyah saçına işkence eden hatunun düştüğü durumdur.
ilgi çeken hatun kişidir. Zira erkeğin sarışınlara olan ilgisini bilir.. Gerçekten de hoş durur..
sarışınlara olan ilgiyi kıskanmış insandır. saçını boyatır kaşını unutur. bazıları kaşını da boyatır daha komik olur. en iyisi doğal.
fitne fesat insan düzmecesi bi yaratık .
koyu bir tene, kara kara kaşlara sahip olup birde saçlarını sap sarıya boyayanlar vardır. belki öyle sevdiği, kendini öyle güzel gördüğü için yapar bilemiyorum ama bazıları inanılmaz itici bir görüntü sergilerler.
rusya,ukranya,moldava,bulgaristan,yunanistan gibi ırklardan gelmeyen bayanlardır.
çakmasını bilemem ama orjinali benim. yalnız öyle civciv gibi saç rengim yok tabi.
kesinlikle ya-kış-ma-yan saç rengini uygulayandır. sürekli dip boyası için kuaföre gitmek zorunda kalmak, sürekli fön çektirmek, sürekli boyayla saçı yıpratmak ve yakmak da ekstra çilesidir. bu çileleri çekmek ve saça zarar vermek için ödenen paradan hiç bahsetmiyorum bile.
(bkz: yattara) *
aynı zamanda kaşları incecik kadındır. kalın kaşa çakma sarışınsa en yakın noktadan kafa üstü atsın kendini zaten.
görünmeyen yerlerindeki tüyleri insanı kör edecek kadar kara olan kadındır.
(bkz: fark etmez nefes alsın yeter)
çakılması gereken sarışındır.
iğrenç derecede itici sarışınlardır. bir insan bu kadar itici olamaz.
güncel Önemli Başlıklar