bugün

verilen 200 bin liralık reklam çeki karşılığı günde 3 saat reklam yayınlayan yalan haber sitesi.

yazılan kodlara, verdiğimiz paraya yazık. sana 200 bin liralık reklam çeki veriliyor, sen gidip 3 saat reklam yayınlıyorsun ve günlük bana 5k hit, 100 sipariş yolluyorsun.

daha durun, çok başka yerlerde rezil edeceğim ben sizi.

edit: şimdi sayaca baktım. sahadan.com canlı sonuçlar a koyulan reklamdan gelen hit 1. saat itibarıyla 15bin. allah sizin belanızı versin.
rezil haber sitesi.

haber başlığı:

--spoiler--
Galatasaray bombayı patlatıyor
--spoiler--

tıklıyoruz ve eurosport'un sitesin yönlendiriliyoruz:

karşımıza melo'nun fotoğrafı geliyor. fotoğrafa tıklıyoruz:

sneijder'in ve drogba'nın yer aldığı bir fotoğraf karşımıza çıktı.

--spoiler--

Şampiyonlar Ligi'ne çeyrek finalde veda eden ve gelecek sezon finale kadar gitmek isteyen Galatasaray sezon sonu için transfer çalışmalarına başlarken sarıkırmızılı ekip için flaş bir iddia ortaya atıldı.
--spoiler--

tekrar tıklıyoruz fotoğrafa. bu sefer de ünal aysal ve fatih terim'in yer aldığı bir fotoğraf görüyoruz. fotoğrafın altında şunlar yazıyor:

--spoiler--
Şampiyonlar Ligi'ne çeyrek finalde veda eden ve gelecek sezon finale kadar gitmek isteyen Galatasaray sezon sonu için transfer çalışmalarına başlarken sarıkırmızılı ekip için flaş bir iddia ortaya atıldı.
--spoiler--

tekrar tıklayınca valencia'lı bir futbolcu karşımıza çıkıyor ama ismi yazmıyor. fotoğraf bilgisinde şu var:

Wesley Sneijder ve Didier Drogba transferlerinin ardından transfer piyasasının aranılan takımlarından biri haline gelen Cimbom'un Valencia'nın orta sahasındaki yıldızına göz koydu

ve en sonunda o valencia'lı futbolcunun Tino Costa olduğunu öğreniyoruz.

yani insan bu kadar salak yerine konulmaz. yapmayın!
her hafta en az bir 'bekaretini sattı ve...' diye haber çıkaran site. sanırsınız mynet açık arttırma sitesi.**
eskiden ne siteydi be muhabbetlerinin dönmesini sağlayan yaratıcı olmayan hatta yaratıcılığını yitiren site. eskiden mail alınırken tercih edilirdi şimdi akla gelmiyor be. nerden nereye hey gidi heyy.
an itibariyle hacklenmiş site.
ak parti hükümetine nefretini, bu aralar oldukca belli eden site.
ne zaman girsem magazin haberlerine aşırı ilgi gösterdiklerini düşündüğüm, bu yüzden de pek sevmediğim site.
tavla oynamaya yarar.
yeni şekli ile milliyet'in net sitesine benzeyen site. evet.
mynetten tarihi anket !
kalmalı mı evet gitmeli mi hayır... güldürdün mynet.
görsel
mynette genellikle okey oynuyordum sonra dan fark ettim ki haber magazin filan var , evet güzel site .
"canlı yayında skandal" haberine örnek olarak, canlı yayında atların çiftleşmesi gibi doğal bir olayı vermişlerdir.
haber başlıklarının altına girilen yorumları onaylayan kişinin aşırı akp yanlısı olması sonucu artık yorum göndermeyi bıraktığım sitedir. hiçbir hakaret vs olmamasına rağmen kendi kafasına göre beğendiği yorumları onaylamaktadır.

bakınız yorumlara dikkat : http://haber.mynet.com/gu...layli-ikinci-gun-795625-1
götü boklu bir mail için 2 saat beni bekleten site, ulan üye oldum acilen mail bekliyorum yaklaşık 2 saat sonra cevap geliyor, ben kayıt oldum 16'da cevap geldi 18'de bravo mynet, tebrikler!!!
Satın aldığı Yonja'ı aynı kendine benzetmiş site: Tekdüze, bilindik, sıradan ve mıymıy.

Tamam yonja hiçbir zaman çok elit bir site olmadı ama en azından bir karizması vardı, heyecanı, ateşi vardı. Mynet satın aldı, üzüm üzüme baka baka kararır hesabı, sıkıcı, somurtuk suratıma benzeyeh bir yer oldu.
finans'daki canlı borsa haricinde beş para etmez web sitesidir.
gezi olaylarındaki taraflı tutumlarıyla tarafsızlığını kaybetmiş haber sitesi. logosunu görünce ergenlik dönemlerim aklıma geliyor, ah ulan kimlerle harcamışız geçliğimizi amk. allahtan gezi olayları olduda herkesin gerçek yüzünü gördük. ensonhaber candır.
bi iki arkadaşın bu sitede izlediği videolar facebook da ilan edildiği için ziyaret etmeyi tamamen bıraktığım sitedir. ne olur ne olmaz.
hergün alışkanlık haline geldiğinden midir nedir girilip bakılan site.
palavralarla dolu internet sitesi.
eskiden beri girilip bakılan site.
hiç sevmem ama türk internetinin kilometre taşı. gerçekten de amaçsızca arada bir girilip bakılır.
yorum yapanların IQ seviyesinden şüphelendiğim site. Alakası olmayan haberlerde, hatta haberlerin %80'ine dini ve siyasi yorum yapıyorlar, kimler var bu bilgisayarların başında.
bir yere üye falan olacaksınız en son tercih etmeniz gereken site. adamlar nasıl bir sistem kurmuşlarsa mail cevabı yada aktivasyon yaklaşık 1 saat sonra gelen kutunuza düşüyor. oysa gmail'de veya yahoo'da üyelik 2 dakikada tamamlanıyor.
türk halkının internetle tanışmasına yardımcı olmuş, mail, haber, oyun vb. portalları bulunan ancak yıllar geçtikçe popülaritesini kaybetmeye başlamış, alexa verilerine göre türkiyede en çok girilen 12. internet sitesi.
güncel Önemli Başlıklar