bugün

hoş geldin dediğim nesildaş yazar. bir ekşizede (bkz: #2451873)
4.nesil ulusözlük yazarı.
hoşgelmiştir.
siyasetle ilgilenmemesi tavsiye edilir. *
an itibariyle 2 dakikadır online olduğu sitede yaşananların bıraktığı etkileri/entryleri görünce, amerikan filmlerindeki afet sonrası new york sokaklarında gezen şişman polisler gibi sitede dolaşan yazar. ne olmuş lan buraya...
siyah ile beyazı ayırmasını bilen ve duruşuyla kişiliğinin ne kadar sağlam olduğunu gösteren ciddi bir yazardır.

gerçek milliyetçiliğin; faşistlikten farkının ne olduğunu öğrenmesi gereken bazı insanların kendisiyle tanışması gerekmektedir.
araştırmacı yazar arkadaşımız.
(bkz: #2541575)
elestirileri kivaminda olan olmazsa olmaz yazarlardan.
Katlanılmaz iLEFi katlanılır hale getiren müstesna kişilik.Nesildaş, meslektaş ve kardeş yazar.
yardımsever kişilik.
hani vardır ya öyle aktör kopyası adamlar işte onlardan biri ama sadece birine değil herkese benzeyen bir melez. ciddi ciddi corç kuluni'ye * benzer bu vatandaş hemde öyle böyle değil cidden benzer bazen derslerde sıkılırım, kafamı sağa doğru bi çeviririm gözündeki o danny ocean ifadesini görürüm gaza gelirim banka soyasım gelir. ondan sonra efendime söyleyim sürekli bir tebessüm vardır yüzünde, kime mi benzer bu tebessümü ? Fight Club filminin afişindeki gülümseyen brad pitt'e; yine sıkılınca, bunalınca bir bakış atarım * gaza gelirim okuldaki birkaç tipi pataklayasım gelir *. böyle bir adamdır işte.
iyi niyetinden ve iltifatından dolayı, müteşekkir olduğum bir arkadaş...
hoşsohbet yazar arkadaş.. çakmak çekme mevzusunu kabullendide anlaştık çok şükür. *
dikkatli ve anlamlandıran yazar, teşekkür edilesi şahsiyet.
ekmeksiz garibin teki.
ortak paydada bulusan fikirlerimiz sonucunda saygida kusur etmedigim, hurmetlerimi sundugum yazar. saygilar bizden.
yazılarıyla pkk sempatizanı olduğu izlenimi uyandıran bir yazarın başlığının altına (bkz: ) verdiği için (bkz: komunist oldugunu sanan fasist mal) 5 gün süreyle çaylaklığa layik gorulmuştur.
aramıza dönmesini beklediğimiz gereksiz çaylak yapılma eylemine takılmış yazar. dilerim yakında gerekli kişilere de aynısı uygulanır.
ortak üzüntülerimiz vardı ilk tanıştığımızda. dertler olduğu kadar güzel şeyleri de paylaştık, hüzün kadar sohbet de anlam kazandı zamanla. sonra benim hayallerime de ortak oldu. taşlanmayı göze aldı. * hem onla değil iran'a daha uzak yerlere bile gidilir, yeter ki hoşsohbeti olsun... kaderlerimiz de aynı hem, aynı anda çaylak olduk. gene birlikteyiz, gene olacağız. *
kendi ülkesinde yabancılaşmış olmanın en son ve ibret verici örneği olan kardeşimiz...
şerefsizlerin* şerefsizliklerini en şerefsiz yollardan açıklamaları, alenen pkk savunması yapmaları, bazı aptalların 'faşist' görünmekten korkup, türkiye'yi savunamadıkları kadar bir ütopya olan ve sonsuza kadar da kalmaya mahkum olan kürdistanı (ayıracı bilerek koymadım. cins isimdir...) savunmaları serbestken, onların bu hareketlerine 'övgü sayılabilecek' bir söylemle tepkisini dile getiren kardeşimiz çaylak yapılmış...
faşistliğin en büyüğünü yapıp, gelen eleştirileri de dinlemeden 'faşistsiniz' diye yanıtlayan bölücülerin iğrenç gülüşlerini tahmin edebilmekteyim.
'ulan ne mal bunlar. bölücülük yapmaktayım, bana biri mal deyince de o çaylak yapılıyor. hahahahaha' şeklinde böğürmelerini de duyabilmekteyim.
gerçekçiliği yüzünden çaylak olmasını, kimilerinin tavuğuna kışt dediği için kendisiyle uğraşmalarını bir nebze olsun anlayabildiğim fakat, sözlükteki abazalarla birlik olmadığı için sürekli eksilenmesini bir türlü anlayamadığım canım kişisi.
merak eden, merak ettiğim, yeri geldiğinde tesadüfen karşılaşılan, çoğu zaman karşılaşmak için can atılan, candan, benden bir olgu... çok iyi bir dost olmakla beraber, misafir olması için beklenen yazar kişisi. vefakardır, olmasından da çok memnun bulunulmaktadır. * *
her şeyinizi ve de Türkçe'yi emanet edebileceğiniz yazar. 15 yıla dayanan dostlugunu saymasak bile mükemmel diyebileceğim, nadir bulunan insandır. her dakika bilgisinin geliştiğini ve yanındakileri de her zaman geliştirmeye çalışıtıgını fark edersiniz. ilerde çok iyi yerlere geleceğini düşündügüm ancak sivri dili yüzünden adliye salonlarında koşturmamasını umdugum ebedi dostum.
hoşsohbet okuldaşım.
uludağ sözlüğün varlığından haberdar olmama vesile olan,sohbeti hoş,özellikle fikri mevzulardaki bilgili muhabbetlerinden zevk duyduğum,araştırmacı,soruşturmacı mizaca sahip güzel insan.
şeref verdi zatınız
bir nisanda dünyaya
hediye olsun kıtamız
nice mutlu yıllara.

dogum günü kutlu olası yazar. yukarıdaki şiir(imsi)i doğum günü hediyesi olarak sunuyorum efendim. bugün gireceğim tüm entryleri sizin şerefinize yazıyorum.
izzet yıldızhan, banu alkan ve Ali MacGraw ile aynı gün doğmanın eblehliğini yaşayan insan. sınav döneminin maymun ettiği adam bir de.