bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Diyarbakırlı güzel kız. sesi de çok güzel. Adriana Lima nin Diyarbakır versiyonu. bir star geliyor.
    15 nisan da Fox Tv. de.
    sesi çok güzel.
    1 ... ozan oyunbozan
  2. 2.
    mutlu tuba kaya denen şahısın uludağsözlük'te yazar olduğuna delalettir. çok güzeldir. sesi de çok güzel. bi' de çok güzel kız. ayrıca sesi çok güzel. sesi gayet güzel. çok güzel kız. öyle böyle değil. güzel. çok güzel. baya güzel kız yani.
    1 ... the adamin biri
  3. 3.
    Böyle kürt mü olur lan? Demek istediğim yarışmacı.

Taş gibi taş.
    1 -2 ... kiz varmis herhalde burada
  4. 4.
    Hem sesi hem kendisi güzel olan kız.

Ama çok nağme katıyor söylerken sesini bilerek titretiyor bir yerden sonra itici geliyor bu. Keçi gibi sürekli titretme sesini be kızım.
    6 ... nickini vermek istemeyen uuser
  5. 5.
    hayran kaldım seside kendiside güzel xuşkamına delal .
    -2 ... ergenk
  6. 6.
    evinde saldırıya uğramış ve başından vurulmuş,durumu ağır diyorlar.konu diyarbakır olunca insanın aklına hemen töre cinayeti geliyor.

http://www.milliyet.com.t...isi-mutlu-gundem-2060788/
    1 ... burasineresibennerdeyim
  7. 7.
    Öncelikle çok geçmiş olsun.

Büyük ihtimal biraz şöhret sahibi oldu diye yüz vermediği kişi tarafından saldırıya uğramış olabilir. E bir de eli yüzü düzgün olunca kıskançlık faktörü de devreye girmiş olabilir.
    2 ... tosovale
  8. 8.
    ALLAH RAHMET EYLESiN. kürt olarak dünyaya gelmek zaten bahtsızlık değilmiş gibi bir de ekrana çıktığı için vurulmuş.
    5 -2 ... kedi memduh
  9. 9.
    hemen biri çıkıp "devlet yaptı" diye sallamazsa ben de hiç bir şey bilmiyorum.
    5 ... okutturan
  10. 10.
    Tore cinayetlerinin ne yazikki hala kol gezdiği ulkemizde boyle bir olayla karsilasmak icler acisi bir kiz daha hayata kendi tutunmak istedi diye hayata gozlerini kapamis olmasi ki bunu yapanin aileden olmasi -haber sitelerinde yazana gore -yine bizi bizden kim koruyacak lafini akillara getirir.
    2 ... bananebe