1. 1.
  itleri değil, kurtları olması gereken beyandır.
  2 -3 ... rottweiler
 2. 2.
  y-chp'lilerin sus pus oldukları laf. aman hdp ile kardeşliklerine bir zeval gelmesin. atatürk büstleri yıkılır ses yok. chp 'ne mutlu türküm diyene'den vazgeçmiştir çıt yok. bu memlekette ne mutlu türküm diyene diyebilen tek bir cenah kaldı maalesef.
  7 -4 ... ankakusu
 3. 3.
  mustafa kemal in itleri
  5 -2 ... alpertunna
 4. 4.
  Bu sözü söyleyene kucak açarak gerçekten it olduklarını kanıtlamışlardır.

  Beybi!
  14 -27 ... saglicakla kalin ve damarli
 5. 5.
  chp'nin sıkı müttefiğinin söylediği sözdür.
  19 -6 ... masklavi
 6. 6.
  Napsınlar sandıktA kazanamayınca pkk dan medet umuyorlar.
  14 -8 ... kalahari 1
 7. 7.
  Yarın bir gün mecliste bölücü söylemler sarf edildiğinde alkış tutacak olan, milletvekili makam araçlarıyla gece yarısı PKK'lı taşıdıklarında özgürlük edebiyatı çekecek olan it oğlu itlerdir.

  Beybi!
  6 -2 ... saglicakla kalin ve damarli
 8. 8.
  MUSTAFA KEMAL AĞIR GELiR iNSANLARA HERKES HAZMEDEMEZ GIRTLAĞINDA KALIR BÜYÜK LOKMADIR SÜRÜNDÜR YIPRATIR HALA KORKUYORLAR iSMiNDEN BÜYÜKLÜĞÜNDEN YAPTIKLARI 100 YIL SONRASINA IŞIK TUTUYOR GÖLGEDEKi ŞEYTANLAR IŞIĞINDAN HALA GÜN YÜZÜNE ÇIKAMIYOR PiYONLARI CAHiL HALKIMI KANDIRMAYA DEVAM EDiYOR YAŞASIN SOL YAŞASIN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK YAŞASIN TÜRKiYE CUMHURiYETi.
  1 ... gustopollo
 9. 9.
  Tıpkı 7 Haziran'da olduğu gibi, Demokrasi diye meclise soktukları teröristlerin gerçek yüzünü görünce it gibi pişman olacak itlerdir. Tabii Bir sonraki seçimde yine hdp'ye oy verirler.

  Beybi!
  6 -2 ... saglicakla kalin ve damarli
 10. 10.
  Apoyla masaya pişti oynamak için oturduğunu sanan malların neden reislerini hiç eleştirmediğini merak ediyorum.

  Sıfır terör noktasından çıkılan yolda kaybedilen canlar kimin?

  Ayrışmanın getirdiği yerde ülkede satılmayan tek şey biz kaldık. Seneye sahibinden satılık halk etiketi ile satışa çıkarılmamızı mı bekleyeceksiniz, biat kültürünün beynini hissisleştirdiği güzel kardeşim? 16 yılda kaç beyin hücren öldü farkında değilsin di mi?
  7 -3 ... thelma