1. 1.
  efes pilsen'in koraç kupası kazandığı, efsane kadrosunda yer alan oyunculardan biri. efes pilsen'in deli kadrosunda çok fazla forma şansı bulamayınca takımdan ayrılmış ve neredeyse gitmediği takım kalmamıştır. fakat bir türlü dikiş tutturamamıştır.
  1 ... fowler
 2. 2.
  Akçakoca Poyraz Gençlikspor'da oynayan eski basketbolcu.
  1 ... ozzy
 3. 3.
  dizlerindeki problem nedeniyle savunma özelliği asgaride olduğu için maçın koptuğu dakikalarda yer almış. basketbol liginin çetinleşmesiyle kolay kopan maç olmayınca onun şutörlüğüne de ihtiyaç kalmamıştır. ligin üst sıralarını zorlayan takımlarda değil ama orta sıralardaki takımlarda rahat oynayabilmiştir. uzun süre kombassan konyaspor'da shooting guard pozisyonunda bir gram savunma yapmadan takımın yıldızı gibi oynayışı bunun en açık ispatıdır.
  ... spectracef
 4. 4.
  dun itibariyle guray kaanla beraber antalya buyuksehir belediyespor a transfer olmus basketbolcu
  ... ozzy
 5. 5.
  efes pilsen ve kombassan konyaspor'dan başka karşıyaka, fenerbahçe, galatasaray, tuborg pilsener ve beykozspor da da oynamış basketçi.
  ... cemali
 6. 6.
  1.ligde ve yaşlandıktan sonra 2.ligde de dahil birçok takımda oynamış boris lakaplı yaşlı kurt. dövme yaptığını da bilmekteyim, vücudunda kendine yaptığı dövmeleri bulunur.
  ... air20