bugün

bozuk plakları kes .

sene 2017 olmuş itin bir tarafına girmişler hala mustafa kemal aşşağı mustafa kemal yukarı .

noldu bu seferde mi kurtaramadı .

aa bak sen şu işe .

acaba neden .
Gelmiş geçmiş en büyük lider. Gerçek Reis ve Önder. Kurduğu ülkede yapmamız gereken tek şey onun yolunu izlemekti. Yapamadık
(bkz: alkol)

(bkz: siroz)

(bkz: ölüm)

(bkz: alkol sağlığa zararlıymış)
ben 12 yaşımda gençliğe hitabeyi ezbere biliyordum, tayyipin 18 maddesinin birini ezbere bilmeden evet diyen çomar bana Atatürk unutulacak diyor.

şaka gibiler lan.

Geçen heykelini yapıyordum taşaklarına beton yetmedi atam, hala 8 kişi harç karıyoruz.
heykelle iktidar olunmaz .

sandık heykeli dikerseniz belki .
Tam da bugün olacakları bugün derken 16 Nisan'ı bire bir görüp işte şu videodakileri söylemiş insandır!
Hiç boş konuştuğu olmamıştır. Söylediği her şeyi tek tek yapmıştır, illa bir bildiği vardır!
https://www.youtube.com/w...h?v=2gG2O7JejRE&t=89s
Kalbimize yazdık seni. Kimse kaldıramaz ordan.
Kemikleri sıZlıyordur! Yazıklar olsun bunu yaptıran ve yaşatanlara!
gürcü değildir.

çatır çatır savaşmış sıcak çatışmalara girmiştir.

eyyyyy diyerek başlayan konuşma yapmamıştır.

eyyy falanca ülke deyip bir bok yapmayıp ülkesinde bomba patlatmamıştır.

daha sayalım mı?
cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder. ne olursa olsun seni unutmayacağız...
16 nisan hayırcıları tarafından sorgulanır olmuş ulu önder.

allah rızası için kalkıp çarpsana şunları atam. lütfen.
seni unutturmaya çalışan tüm şerefsiz tohumlarına inat, daha bağlı olarak ilkelerine elimizden geldiğince emanetine sahip çıkacağız atam. sana bu günleri gösterdiğimiz için üzgünüz. ancak en iyi başkaldırışı sen bilirsin sen öğrettin bize. gün gelecek ve seni unutturmak ve ülkenin çıkarlarını değil kendi çıkarlarını üstün tutanları yaptığın gibi gerekli muameleyi yapacağız. git gide artıyoruz atam, az değiliz paşam gönlünü ferah tut bu ülke müslümanlar oy çalmasın diye bekleyen solcuları gördü ise gün yakındır. o günler gelecek paşam.

seni saygı, sevgi, rahmet ve özlemle anıyoruz atam.

adam görmek isteyenler resimlerine baksın, ortalıkta adam falan kalmadı çünkü. o gördükleriniz kullanılan, egolarına yenik düşmüş, adam falan olmayan totoşlardır.
Her açıdan lider olan atamazdır. Karizmatik lider desen evet, siyasi desen evet. Çirkeflik, hile hurdacılık, yalancılık, soygunculuk, faşistlik ? Hayır. Ben diyorum ki en azından bakın en azından siyaseti saygıyla, edeple yapan Tükiye'nin tek komutanı, lideri. Başka da gelmedi zaten gelemez de.

Siyaset seviyesi 0'a bile ulaşamayanların bir türlü sindiremediği ulu önderdir aynı zamanda. Çekemeyenler anca hav hav etrafa saldırır salya akıtır dicem de köpekliğin bile bi mertebesi var.
Özür dileriz atam.
Ne güzel söylemiş Süleyman Apaydın;
Fazla geldiyse size, hürriyet, cumhuriyet...
Özlemini çekiyorsanız,
Saltanatın, sultanın...
Hálá önemini anlayamadıysanız,
Millet olmanın...
Kul olun, ümmet kalın,
Fetvasını bekleyin, şeyhülislamın...
Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi.

Rahat bırakın beni...

-Süleyman Apaydın
görsel
görsel
Sözlükteki kaç gavur varsa hepsinin ağlama, dövünme duvarı olmuş başlıktır. iranda olsaydı varya alayınızı keserlerdi, dua edin hakiki islam'ın beşiği türkiyede fitnecilik yapıyorsunuz.
görsel

Koruyamadık paşam.
Gün gelir devran döner.
görsel
Şu bedaş'lı çomarın insanı utandıran yazısını unutmayalım. Belki bir savcı vardır aranızda.

görsel
valla sevgi değer paşam, eğer şu durumdan memnun değilsen. yani bu bir hataysa bu sizinkilerin suçu.

yıllarca bu ülkeyi yönettiler, ama başörtüsü ve dinle uğraşıp, insanları kin ve nefrete sevk etmekten başka neredeyse hiçbir şey yapmadılar.

yani ne adam akıllı eğitim, ne gelişim, ne bilim. hiçbir şey yapmadılar.

varsa yoksa başörtüsü, varsa yoksa türban, varsa yoksa din.

eee yani atam çok afedersin ama senden de bir çok insanı nefret ettirdiler.

öyle yani, bu bir hataysa bu sizinkilerin suçu.
tekrar geri gelip çomarları dedelerini astığı gibi asmasını dilediğimiz ulu ve güzel insan. bir daha gel samsun'dan!
allahın türk milletine bir mucize olarak gönderdiği türklüğü, türkiyeyi seven, zeki, merhametli, çalışkan, azimli, en büyük türktür. bütün o umutsuzluğa rağmen savaşmış, mücadele etmiş, kan ve ter dökmüş, sizin şu an latin harflerini okuyabilmenizi, türkçe konuşabilmenizi, oy verip vatanı satmanızı bile sağlamıştır. aldığınız her nefesi borçlusunuz. bari ülkeyi sikmeyin. eğer onun ilkelerinden hiç pesetmedem sapmazsak, doğru yoldan çıkmazsak biz de onun gibi umutsuz koşullar olsa bile en sonunda laik, çağdaş ve atatürkçü bir ülke olabiliriz. o sadece gelip bizi kurtarıp gitmemiştir. tek tek üzerinde durulması gereken bir sürü fikir ve devrimi de arkasında bize bırakmıştır. her birimizin içinde bir mustafa kemal atatürk vardır. ama ancak işleyen demir paslanmaz. okursanız, çalışırsanız, gözünüzü açarsanız...
anlaşılamayan adam. türkiye cumhuriyetinin enlerle dolu komutanı. kısacık bir ömre onlarca zafer sığdırmış büyük kahraman. hiçbir çıkar beklemeden türk halkı için yaptığı mücadele sonunda tek beklediği şey anlaşılmak olan önder.
tabi 8 kere üst üste kaybedip üstüne üst lük başkanlık sistemine düçar olan cehapelide eksan kaymaları tansiyon baş ve kıçdönmesi

görülebiliyor .

atatürk atatürk demekte bir cacığa yaramıyor para etmiyor alıcısı yok çünkü .

millet daha faydalı şeyler alıyor .

portakal mandaline bal pekmez besleyici şeyler daha cazip geliyor boş hayalleri almaktan .
Türkiye cumhuriyeti devleti kurucusu başöğretmen başkomutan ve milli degerimiz olmakla birlikte malûm çevre tarafından maskesi takılmak suretiyle kimliği kullanılmaktadır.