bugün

(bkz: wet dreams)
Bira çeşmelerinin halk meydanlarına konulması.
he aq bilim konuşulacak. Siz konuşuyorsunuz polis gelip engelliyor di mi. Politikadan ve dandik mal satmaktan başka bir beceriniz varmış gibi.
hayal kurmak serbest ama bu olsa olsa rüya olur türkiyemde.
o gelince ne olacağını bilmiyorum ama birisi giderse ülkenin rahat bir nefes alacağı kesin.
Tayyibin olmadığı her ortam barışa, kardeşliğe, huzur ve güvene açıktır.
Tayyibin gittiği günleri görürsek ne mutlu bize. Oylar ince’ye!
(bkz: olmadı)
(bkz: gelemedi)
Jdjdjdkdkkd
Benim bacımın başörtüsü.......... Diye kafa *iken bir duygu sömürücüsü olmayacak.
Işler kötüye giderse akp enkaz bıraktı denilecek.
tam ödevini yapmayan tembel veya geri zekalı öğrenci bahaneleri. Tayyipler kesilmişti bilim konuşamadık.
kıçımla güldüğüm entrylerin olduğu başlık.
bilim konuşmak için muharrem'i bekliyordunuz demek. ahaha.
quantum teorisi kasacağız.
bilim konusacak kapasiten var madem neden susuyorsunuz sayin yazar!? sizi burda engelleyen ne? surekli abuk subuk konularda takiliyorsunuz
Siyasal islam ve militanları göt gibi kalacak, ya ne olacağıdı?
Alkol zammını düşürmek için gereğinden fazla imamın işine son vermek. Olsun lütfen. Bir şişe şarap otuz lira olur mu sahte müslimler?
"ince" düşünene kalın girer.
bütün trol kadrosu lağvedileceğinden türkiye deki sosyal medya bir nebze daha özgünleşerek kopyala yapıştır mantığından uzaklaşacaktır denilesi entrydir.
Muharrem ince'nin kendisi bile geleceğine inanmıyor. inandığı şu: Eğer iyi bir oy alabilirse, oylarını yüzde yirmi beşe çıkarabilirse CHP'nin başına geçer..Aslında tartışılması gereken bu! Kısacası Muharrem yarış için ince gelir..
Adalet, insan haklarnın korunması gibi şu an olmayan şeyler.
gelirse ne yapar bilmiyorum bunu zaman gösterecektir ama lütfen yapacağı ilk şey a haber ve sabah gazetesine kayyum atamak olsun. birde şu erkan tan'ı içeri atın bir zahmet.
hayaller gerçek olmadı, gerçekleşmeyecek hayaller kurmanın sonu böyle hüsran oluyor.
muharrem ince gelemeyince ülkede olanlar, izliyoruz. hep aynı ; hı hı da hı hı !