bugün

insana inanılmaz haz veren birşeydir, babacan.yemin ediyorum ki bir dene orgazm olursun vallahi.

misal veriyorum;

işe sürekli geç kaldığım, okulun tören alanının anahtarını sürekli cebimde unutup eve götürdüğüm günler. tabi geç kaldığımdan okulun zili çalıyor kapı kapalı...bir tek de müdür de anahtar var yedek olarak.okula bir geliyor adam öğretmenler, öğrenciler dışarda kapı açık değil.hal böyle olunca müdür çıldıray kıvamında kafayı yemelerde. soruşturma açıyor geçerli savunmalar veriyorum yırtıyorum, sürekli zor işler veriyor kaçıyorum arazi oluyorum ortalıktan.

her neyse yine bir gün unutmuşum anahtarı cebimde eve götürmüşüm. ertesi gün işe geç kaldım tabi. müdür doğal olarak cinnet geçirmekte. telefonun çalmasıyla yataktan bir zıplamışım varya amman diyorum. bir baktım geç kalmışım, bir baktım müdür arıyor. açtım telefonu
müdür telefonda bağırıp çağırıyor. çabuk okula gel cümlesiyle görüşmeyi sonlandırdı beni çok seven müdürüm.

hemen hızlıca hazırlanmaya başladım ama nasıl hazırlanış. gözlerde çapak, ağızda salya ayakta horlar vaziyette üstümü başımı bir giyindim. yüzümü yıkamadan saç baş dağınık aç karnına bir sigara yakmışım* okula doğru yürüyorum.

okulla ev arası 100 metre olduğunda otobüse binmeye lüzum görmedim.neyse baba vardım okula müdür kapıda pancar gibi sıfatla beni bekliyor.vardım yanına hiç birşey olmamış gibi;

- günaydın hocam, dedim.

arkadaş bir patladıki bana sorma gitsin. yemin ediyorum sesinin gürlüğünden bütün hayatım gözümün önünden geçti.

+ seni elli defa uyardım anahtarı eve götürme diye, sen beni kaale almıyormusun, ben bu okulun müdürüyüm!!!! bıdıdı bıdıdı...

- iyi de hocam anahtarı eve götürdüğümü nerden çıkardınız? dedim sakince.

+ dolapta yok, anahtar kutusunda yok. nerde o zaman bu anahtar?

dedim ''ne demek kutuda yok gelin bakalım ordamı değilmi.''

kutunun olduğu odaya giderken anahtarı çaktırmadan elime alıp avucumda sakladım. kutuyada anahtarın olduğu elimi sokup sanki anahtarı oradan almışcasına bir gösterdim ki müdür bir göt oldu varya offf!!! yüzümde pis bir sırıtmayla müdüre bakıyorum. o bakışların anlamı ''ne oldu yarraaam?!! nasıl göt oldun ha? ha? ha? ''dır.

işte bu olay benim içimin yağlarını eritmişti. bu bir milattır.herkese en azından bir kere müdürünü göt etmeyi denemesini tavsiye ediyorum ve selametle diyorum.
dünyada hiçbir şeye değişilmicek duygudur amaaa risklidir. **
(bkz: müdürler zaten göttür)
göt ister.

heleki, iş yerindekileri.
(bkz: mudur naptin)
(bkz: mudur bu buna konus) *
sadece bir egoyu tatmin etme dürtüsüdür.
+ bu kulağındaki küpe ne lan?

- ...

+ kime özeniyorsun sen, hiç mi türklüğün kalmadı?

- Yavuz Sultan Selim'e özeniyorum hocam.
okul müdürü olsada olur zevklidir.

vakti zamanında öğrencileri sigara içerken yakaladığı zaman onlara en pahalı (örn: marlboro) sigaradan bir paket aldırtıp odasına çağıran ve gözlerinin önünde hunharca sigara paketini kıran bir müdürümüz vardı. her öğrenci gibi bizde birgün yakalandık ve paketimizi aldık gideceğiz odaya. ipnelik paraylamı, paketin götünden bir sigara çıkacak kadar delik açılır ve tek tek sigaralar boşaltılır, yerine dandik bir sigara (hiç unutmam kısa ballıca) aldığı kadar yerleştirilir ve izler mümkün olduğunca yok edilir. müdürün odasına gidildiğinde paket uzatılır, müdürümüz büyük zevkle paketi bir güzel kırar ve seni postalar. arkadaşlara anlatılır ve marlboro lar tenefüste büyük zevkle arkadaşlara dağıtılır, ipnelik paraylamı dedikya bazı dallamalar olur olmaz yerde bu mevzuyu konuşunca müdürün kulağına gider. müdürümüz yinede olgun adamdır olaya ses çıkarmaz ama her görüşte götüne kodumun yavşağı seni dercesine kafa sallar. tabi haklıdır çünkü yavşak yavşak sırıtılmaktadır.