1. 1.
  açılımı ' mediterranean travel service ' olan bir turizm acentesi. yabancı operatörlerle çalışırlar.

  geçen sezon itibariyle, rus, hollandalı, polonyalı ve ingiliz turist getirmişlerdir.
  ... kutupsal form
 2. 2.
  rusya'nın en sağlam gsm operatörlerinden biri, sitesinden bedava sms yollanabiliyor herhangi bir mts hatı sahibine: http://sms.mts.ru
  ... falken
 3. 3.
  Medine Tayfur Sökmen Lisesi'dir açılımı daha fazla açtırmayın..
  ... superkiz
 4. 4.
  ukrayna'da da faaliyet gösteren gsm operatörü. orjinalince MTC diye yazılır. ukrayna'nın en büyüklerindendir diğer büyük için (bkz: kyivstar)
  ... hibrit kibrit
 5. 5.
  Yeni nesil HD kayıt yapan video kameraların, ham video formatlarından birisidir. Özellikle Canon, Sony gibi firmaların yeni video kameralarını alanlar, bilgisayara aktardıkları bu ham dosyaları nasıl işleyeceklerini hatta nasıl görüntüleyeceklerini bilemezler. MTS uzantısı çok büyük video kamera üreticilerinin neredeyse bir standardı olsa da adobe premiere pro, after effects cs3, video edit magic vb birçok video edit programı bu uzantıyı tanımaz. Bu uzantıyı tanıyan en meşhur video editing programı sony vegas pro 9.0'dır.
  1 ... turn off the lights
 6. 6.
  özbekistan'da faaliyet gösteren en büyük gsm operatörü. lisansı, şirketin yasaları ve kuralları birkaç defa ihlal etmesinin ardından Özbekistan iletişim ve Komünikasyon Kurumu'nca 17 Temmuz'da saat 18.00 itibarıyla geçici olarak durduruldu.
  ... iskandinav