bugün

kipkisa, eglenceli tori amos sarkisi.

hello mr zebra
can i have your sweater
cause it's cold cold cold
in my hole hole hole
ratatouille strychnine
sometimes she's a friend of mine
with a gigantic whirlpool
that will blow your mind

hello mr zebra
ran into some confusion with a mrs crocodile
furry mussels marching on
she thinks she's kaiser wilhelm
or a civilised syllabub
to blow your mind
figure it out
she's a goodtime fella
she's got a little fund to fight for moneypenny's rights
figure it out
she's a goodtime fella
too bad the burial was premature she said
and smiled
tekerleme tadında, hafif müzikli, eğlenceli bir tori amos şarkısıdır.
kanımca 23-28 yaşlarında, sadece bakmayan, aynı zamanda da görebilen 8. nesil yazar. hoş gelmiş. takipteyiz efenim.
biraz okuması gereken ''ergen''.

dindarcı, diye bir kavram daha çıkardı bu kemalistler.

(bkz: dindarcı ne lan)
tespitlerini begendiğim yazardır.
hayalleri olan bir liseli.
sölüğü çok seven bir yazardır.

(bkz: sölüğün cillop gibi olması)

not: kendisine info tuşundan başlıkktaki imla hatasını düzeltebileceğini söylemek isterim.
ulusalcı ergen bir yazarımızdır.komiktir.eğlenceli bir dünyası vardır.
ozel mesaj gonderiyor cevap alamiyor nickimin altina yaziyor cevap alamiyor. kibleye dogru donerse cevap alabilir.
(#13883966) anlayamadan bu kadar hışım dolduysa bir de güzel okusa, güzel anlasa nasıl kin kusardı diye düşündüren yazardır.
alevileri kınadığımı söylemiş, ben alevilere karşı bir kınama göremiyorum entrymde.
sadece diyorum ki madem o kadar saygılıyız karıncaya tapana da, başbakana dokunana da, aleviye de eşit yaklaşalım.
amaa amaa amaa...

şu da bahsi geçen entry (bkz: başbakana dokunmak bile bence ibadettir/#13883907)
(#13846267) ateist mastürbasyonu yaşayan yazar. narsist falan olduğunu düşünüyorum. Kendi kendine sorular sorup kendi kendine cevaplar yazan kişi.

Star Craft a benziyor hayatı bence. Bende bilgisayara karşı oynarken yenilmezdim. (kendi kendine soru sorup cevaplamak gibi) ama koredeki sunucuların birinde oynamaya başladığımda 10 dk. da ayıklıyı verdiler. Sonra bir baktım aboowww gerçek hayat böyle değilmiş. yazık lan kimin çocuğu ise.
(#13914825) nolu entry'sinde alim olduğunu duyurmuş mübarek yazar.
takip edilmeye değer yazar.
rahatsız bu adam, ama iyidir.
(#13974802) eline sağlık yazarıdır.
(#14335025)
(bkz: kıyamam)
sekizinci nesil yazar.
(#14537280) sonuna kadar haklı olan yazar.
anneyi mastürbasyon yaparken yakalamak isimli başlıktan çok rahatsız olan yazar. niye bu kadar irkildi anlamış değilim. ya da anladım ama boşverin yara deşmek yakışmaz, eğleniyoruz öğreniyoruz sonuçta.
anneyi mastürbasyon yaparken yakalamak başlığını fazla büyüten yazar. bu başlığın kızkardeş, eş, yenge başlıkları da mevcut. tepkisi genel mi kişisel mi anlamadım. ki normalde de sapık değil komik bir durum bahsedilen durum.
(#14817161) gece gece haklı damgasını yapıştırdığım yazardır.
güzel bir müzik zevki olan yazar.
tanınması gereken ve daha çok yazacağına inandığım yazar.
ordunun dini olduğunu zanneden yazar.
(#15433077)
ellerine sağlık yazarı.
sekizinci nesil silik

keşke gitmeseymiş efenim.
güncel Önemli Başlıklar