bugün

göztepeyle ilgili entrysi takir toplayan izmirli olduğunu düşündüğüm hemşeri yazar adayı. yakın zamanda sözlüğe gelmesini bekliyoruz.
yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
beşiktaşlı taraftarları "koyduk mu" dedikleri için çapsız ilan etmiş,

(#6603379)

kendisi ise, fairplay örneği göstererek, beşiktaşlı taraftarlara "siktirin gidin" demiştir.

(#6610970)

bu nasıl çelişkidir, annedir, bilemedim.

beşiktaşlı taraftarların açtığı başlıkların nedenini, ilgili maç başlığında "+18, tecavüz, sikmek, sokmak, müjde ar, liseli" anahtar kelimeleri ile bir arama yaparsa bulabilir.

ayrıca futbolun güzelliği bu bence. "siktirin gidin" demek değil.

yanlış anlaşılmasın, bunları bir beşiktaş taraftarı olarak söylüyorum. ahaha *
beşiktaşın söz konusu m.united galibiyetinden sonra sözlükteki çapsız beşiktaşlıların bu tür entrylerini görmekten bıkmış yazar. (#6602954) evet bu bakınızı veren de çapsızdır. o koyduk mu başlığını açanda başlık sışmıştır. bu tür yazarlardan ciddi derecede tiksiniyor artık. her defasında ''bu sefer bu amelelerle muhatap olmayacağım'' dese de tuttuğu takımın gündem ne olursa olsun seviyesiz alaylarını okumaktan maalesef kurtulamadığı için bir çok kez ateşli tartışmalara girmiştir. *
evliya cübbeli sagopa hocanın müridinde yer alan pessimist karamsar melankolik sözlük yazarı. allah lenf kanseri etmez inşallah denilesi...
komedi anlayışının pek üstün olduğunu düşünen zat*.

dinime küfreden müslüman olsa: (#7426660)

(bkz: say no to racism)
herkesi anketçilikle, seviyesizlikle suçlayan fakat kendi entrylerinin de takip edilebileceğini düşünecek zeka kapasitesine sahip olmayan yazar.
(#6220699)
beşiktaşlı bir yazar olarak çok fenerbahçeli yazar arkadaşım var. birbirimizle çok neşeli bir biçimde atışıyoruz eğleniyoruz ama seviyeyi bu kadar düşüren bir fenerbahçeli yazara ilk defa tanık oluyorum.

küfrettiği beşiktaş taraftarının, zeka seviyesinin yarısına erişebildiği zaman daha iyi bir yazar olacağından hiç şüphem yok.
son eleştirimden sonra terbiyesizliği iyice ele almış yazar.

unutmasın ben sivilcelerimi patlatalı yirmi yıldan fazla oldu bundan sonra patlatacağım şey sivilcelerim olmaz.
(#9601118) hazımsızlığın en ucunda dolaşan yazar. (bkz: uludağ gazoz)
neyin ne olduğunu bilmeden konuşan, forum tarzı ''tanım''lamaların bile hazımsızlığının önüne geçemeyip bir de özel mesaj ile kişilik ''tanım''laması yapan, bunları yaparken de kaliteden, saygıdan, düzeyden bahseden, bahsettiklerinin en altlarında gezinen yazar.

küçük sırlar dizisinde oynayan sinem kobal'ın ''seksi bakışları'' ile ilgili bir başlıkta, filmdeki fotograf çekimlerinde çekilen fotograflardan bir kaçını sözlüğe eklemem üzerine özel mesajla aklınca ''had'' bildirmeye çalışan yazar.

görsel

(bkz: sinem kobal ın seksi bakışları/#9969537)

yonca evcimik'ten gelsin:
(bkz: kendine gel)