bugün

üçüncü nesildir yazardır.
(bkz: allahim yarattin bari takip et)
(#1321844)
koparttığı* uuser sayısı 2'ye çıkmış olan yazar.*
yarabbim de kendisini gani gani güldürsün, inşallah...

düzelti: eleman, süper reklamını yaptım, artı yağmuruna tutuldun.. ilk 10'a girersen beni de bi onurlandır*
kendisini henüz cok cok az tanımış olmama rağmen inanılmaz enrtyleri ile beni büyülemiş olan "helal olsun bea analar ne yazarlar doğuruyor?!" dediğim yazar kardeşim.
ciddiye alınmaması gereken, ciddiye alınmadığında ise aslında ciddiye alıp öyle davranılması gereken
bana tavlayı öğretip ilk müsabakada mars olan
metalden makinadan bana uzak durmamı söyleyip dinlemediğimde 'iyi b.k yedin göt' diyebilecek kadar açık sözlü
eşofman ve bermuda dışında bi şey giydiğini görmediğim, sevilesi görülesi arada görüşülesi insandır. oldu oldu güzel oldu
alman vatandaşlarının oturduğu karşı kaldırımda tabir-i caizse; bayıra karşı yatır beni tırmala beni kaşı beni modunda gelen geçeni izleyerek, yakan yaz sıcağında bir diğer hafısın yeni aldığı ayakkabılarının 39.99 tl olmasına hayretler ederek tartışmamız sonucu karnımızın acıkması ve burger king ve mc donald's gibi ecnebi markalarına para yedirmeyip yerli malı yurdun malı parayı oraya koymalı mantığıyla ıslak hamburgere dadanmamı sağlayan king of the hafısdır.
tabaktaki pötibörle bi bardak çayın bitişinin eşit olmadığı zamanlarda kaplayan hüzün gibi, freze tezgahında yaptığı hatadan dolayı azar işiten öğrencinin durumu gibi, sadece bademleri yenip bırakılmıs kuruyemiş tabağı gibi, asiti kaçmış kola ısınmış bira gibi, yakmayan yaz güneşi ıslatmayan nisan yağmuru gibi, pazar gecesi kapının önünde yapılan komşunun çocuğunun sünnet düğünü gibi ve cümlenin nereye gittiğini kendisi de bilmeyen bir yazar gibi işten çıkınca adama ingilizce bi insandır.
yolda yürürken karşınıza yüzü şişmiş bi adam çıkarsa eğer bilinki bu entrynin sahibi insan şeftali yemiştir. o derece etkili bi alerjisi vardır sadece kendisi değil en az 1 km ötesindeki tüm canlıları etkiler.
bi gün dedik sinemaya gidelim o günde sakarya'da deprem mi olmuştu sel mi basmıstı neydi. dedi hafıs gidip hafısları kurtarmam lazım dedik dur bi soluklan hele filmimizi izleyelim sonra bol çeşitli kumpirimizi yiyelim üstüne nargile yapalım öyle gidersin. tamam dedi girdik filme, bitti bol çeşitli kumpirimizi yerken diğer hafısın patatesin kabuklarını bile yemesini hayretler içerisinde izliyoruz. alla alla dedik bu niye böyle yaptı. neyse çıktık ordan çay nargile derken bunun kafa oldu sünger sonra başladı 'ben aslında sakarya'yı hiç sevmedim batsın gitsin ölsün hepsi' diyerek şaşırttı bu hepimizi.
sonra mevzu kapandı tabi ayrıldık evlere.
bu adamı anlamak hiç kolay değildir. iyi konuşur, hoş konuşur makina resminden ödev vardır montajda yardımcı olur falan ama bazen kafa mı buluyo olm bu benimle diye düşündürür. 2 kelimeyle 'yürü git lan seni varya olm tek yakalamim lan toplayıp arkadasları geliyorum lan adres ver ağzını burnunu dağıtıcam olm bittin sen' moduna sokar insanı.
saçı da normal insanların saç uzama süresinden daha hızlı uzar. bence kesin hormonla uzatıyo onları.
hani bi şey download edersiniz ve o sırada elektrikler kesilir ya.
heh işe bu adam virüs müdür ne halttır öyle bi şey gönderir 13 tane sekmenin açık olduğu sayfayı s.ker bırakır.
bi de eğer bi programda kaydetmeden çalışıyorsanız ve aynı halt başınıza geldiyse beddualar edersiniz ama resmen onun için sağlığına duacıyız hafıs gibi bi şey olur. her seferinde de tAV OLURSUN.
1.5 saatlik yol için 'geldik olm nerdesin' diyerek 3 saat önce çıkmanıza ve o aceleyle cüzdanı almamanıza sebep olur. bi de gider öfkeli kalabalığın içinde bu adamı beklersiniz. *******
--spoiler--
15 gün sonra sözlükte 5 sene dolucak lan. ssk ya yatırsam emekli olurdum amk. içim parçalandı.
--spoiler--

bunları söyledikten sonra yatağına koşup yüz üstü yatarak yumruklarını vura vura ağlamaya başlamıştır.
böyle saçlarını keşkül titretme hareketiyle dalgalandır, ne bileyim burnunu sık falan hiç bi şey demez bildiğin sevgi pıtırcığı. yolda kedi kovalayan satanist teyzeleri de bu kovalar öyle de hayvansever.
bu adam varya bu adam çok harbi bak valla ne diyorum götü kün dostu.
açıklıyorum.
abiler detected videosundaki tabiyy kardeş tabiyy diyen eleman varya, hani biriyle konuşuyo.
işte o konuştuğu kişinin takıldığı kızlardan birinin halası bu.
güncel Önemli Başlıklar