1. 1.
    bursanın güzide beldesigörükle de bulunan,ağaçlık,ormanlık,pikniklik arazi.ilk duyduğumda dalga geçiyorlar sanmıştım ama hakikaten vardır böyle bir yer.kısaca motorda derler.arabalara doluşup oraya içmeye gidilirdi gecenin bir yarısı. ekseri dag yoluna çıkacak kadar benzin olmadığında tercih edilirdi.
    ... veritaserum
  2. 2.
    sınavlar süresince yerleşim parkında alkol alımı yapıldığından , "tebdil-i mekanda ferahlık vardır" diyerek , bilhassa sınavların bittiği günlerde içmek ve 1000. sınıf oluşu kutlamak için tercih edilen ,görükle ile irfaniye köylerinin tam ortasında kaldığı için ancak araçla ulaşılan ;serin ,sakin ,neşeli yeşil alan * *.
    1 ... obsessive
  3. 3.
    Bugün hazır boşluk bulmuşken gideyim temiz hava alayım dediğim yer. Ancak anlaşılan o ki pek iyi niyetli kişilerce kullanılmayan zeytinlikleri var. Arabayı bi kenara bırakıp yürüye yürüye dolandım toprağın ağaçların arasında. Gördüğüm tek şey bira şişesi-don-sütyen-prezervatif...

iki çiçek kopartayım diye eğildim hatun donuna denk geldim amk! Allahtan etrafta kimse yoktu...

Motor kısmı doğru yalnız...
    ... kurtcebe noyan