bugün

ismi morsa neden olasın.
amblemi için;

(bkz: http://tinyurl.com/33v4j9j)
mor çatıdakilerden oy alınabilir bu amblemle.
seçim zamanı kullanacağı şarkı için;

(bkz: işte böyle morarırsın)
gereksiz bir parti.
ilk işinin; Olmayacak Dualarin Amincisi'ne sevgili bulması olması gereken parti.
sonra zaten gerisi gelecek, türkiye düzlüğe çıkacaktır.
oy vermeme geleneğimi yıkacak parti gibi duruyor. mor bu doru değil.
(bkz: ne şeriat ne darbe kafası güzel türkiye)
bursa temsilcisi olarak her salı grup toplantılarında liderimiz konuşurken mal mal onu dinlemek yerine dinliyormuş gibi yapıp dağıtılan iskender kebaplarını yiyeceğimizi bildirmekten gurur duyarım.
daha leziz bir türkiye bizleri bekliyor!
(bkz: ekmek yoksa iskender yesinler)
ne sağcıyız, ne solcuyuz, ne de nurcuyuz. biz morcuyuz.
(bkz: morlar alayına korlar)
yakında çıkacak sex kasetlerimle partimizi en iyi şekilde halka tanıtacağıma dair söz veririm.
olmayacak duaların bişeycisi önce o 500 liralık gömleği çıkarsın. halka yakınlaşamıcaz onun yüzünden. parti liderliğine adayım. carrefour'dan tex marka çok ucuza gömlek aldım. halkın adamıyım ben!
tez zamanda parti içtüzüğünün ( iç büzüğüde olabilir) hazırlanması gereken parti.
şimdiden parti liderliği adayları baş göstermeye başlamıştır. böyle cillop gibi parti için son derece normal durumdur.
siyaset nasıl yapılır bizden öğrenecekler. nasıl yapılmadığı öğrenmiş olmalı halkımız yıllarca.
ilk kurucu üyesinin partisinden önce morarmasının pek muhtemel olduğu partidir.
benim de katıldığım oluşum. bundan böyle milleti sömürmek yok. çizerim allahıma.

oylar morlar partisine!
soğuk kış gününde dışarı çıplak olarak çıkacak parti yandaşları partileriyle mükemmel bir bütünlük kurabilirler.
günümüze kadar mevcut olan siyasi zihniyeti yerle bir edip siyasi alanda devrim yapmayı planlayan parti.
izmir de, çalışmalarına son hız devam eden partimiz.

iktidara yürüyoruz!
(bkz: mor çatı)
(bkz: morarmış göz)
(bkz: nede güzel olmuşsun morlar içinde sen)
monopoly parası ile tuttulan bir grup ergene tek çare morlar sloganını dağlara, taşlara, duvarlara yazdıran parti.
güncel Önemli Başlıklar