norveççe karanlıktan daha karanlık anlamına gelen kelime.
bornova anadolu lisesi mezunu şu anda deu iktisat ta okuyan baterist kişi. ayrıca çocuklugumuz birlikte geçmiş ve hala birlikte geçer bu arada roland v-drum sahibi kişi taşşaklı yani..
genelde herkes tarafından sevilen kişi...
ancak anlaşılan gerçekleri söleyince bazıları sevmiyor...
sığ düşünmeyen gercekçi kaliteli yazar pardon insani.
(bkz: yobazların sevmesi mümkün olmayan yazar modeli)
sözlüge renk getirdigi simdiden belli olan ileri görüşlü aydın kişilk ve de cok sevgili dostum....
tespitleri güzel sözlüğe yeni bir çehre kazandırma cabasında iyi insan iyi arkadas iyi dost iyi bok iyi püsür.
sözlükte kanımca çok tepki çeken ve bunlara bazı yerleri ile gülüp geçen ve yazdıgı bazı yazılardan dolayı 52 tane özel mesaj alan ve yakında bunları komedi kitabı olarak bastırmayı planlayan arkadaşım...
sözlüğe geldiğinin gerçekten! belli olduğu ikinci nesil yazar
ironik entrileriyle gonlumuzu kazanmis muhtesem yazar.*
geri gelmis sozluk yazari.iyi bir davulcudur.ah bir de kuran icin kotu entryler girmese daha da sempatimi kazanacak yazar.eksisozluk te bir yazisini okumustum."asla lars ulrich i ornek almadim" diye niye leyn diye sorasim geldi.tekrar hos geldin,sefa getirdin diyerek yazima noktayi koyuyorum.
5 vakit namazında olan , abdestsiz adım atmayan , sevgilisine yaptığı baskılarla onuda inanan , dini vecibelerine bağlı , kapalı bir mümin yapmış olan ateist sözlük yazarı.
ekşi sözlükte yazar olan bizlere faşist ve yobaz damgası yapıstıran bir embesil,bizim sözlüktekine lafımız yok tabi *.
üç entry ile ardı ardına bizlere giydirmeye çalışan ama kendi beğenip kendi giyen arkadaşımız. gerçi yobaz ve faşoların beyinsiz arkadaşı olmaz.
ekşi'de uludağ'a saldıran ne kadar entry varsa altında imzası bulunan yazar kişisi.

uludağ'da yazacaksanız akp karşıtlığınızı ortaya koymayın diye buyrumuş kendileri. tezini çürütmek babında; ben kendim bizzat * hemen her gün bu karşıtlığımı ortaya koyduğumu ve buna karşın faşist ve yobaz (!!) moderatörlerimizin beni hala silik konumuna getirmediklerini belirtmek isterim . *

radyo yayını her ezan okunduğunda kesiliyormuş *, düz mantık varmış buralarda falan filan..bir koşu kalkıp da çay demleyiniz efendim, geçer.

not: entry, ekşi'deki morkeste morke ile ilgilidir tabi.
(bkz: ikinci nesil silik)