bugün

bu dönemlerde üretilen morcivert sözcüğünün emoca kullanımıdır.

aynı zamanda yeni bir altıncı nesil yazarmış kendisi.*
sevilen rengin yazarı.
(bkz: #6455140)

geri kalmışlığın nedeni başkadır.nedeni; bir yola girmiş topluluğu çeşitli nedenlerle, çeşitli bölümlere ayırıp örgütleyen orospu çocuklarıdır. demek istediğim yazar. böylece bir yanlışı düzeltelim yoksa en kötü yol dahi istikrar ile düzlüğe çıkar...
(bkz: malulen emekli olmuş yazar)
(bkz: penis fraktür)
beklenen olmuş ve akp yardakçısı ilan edilmiş yazardır.

(bkz: kaderimdir dedim üzülmedim ki)
demokrat ve kültürlü bu ülke gerçeklerini kavramış bir yazar.

rengini belli etmiş yazarımsıdır. otobüse molotof atarak, genç bir kızı yakıp öldürerek, çatışmaya götü yemediği için pusu kurarak milyonlarca türk evladının 8 tanesini şehit ederek mi hak alıyorsunuz arkadaşım? bu mudur senin güzel olayın !

"arkadaşım" dedim ya, ciddiye alma. kılı bile olamazsın o anladığın şeyimin..

ayrıca çok az bi sabır kaldı bizlerde. hak nasıl alınır, 30 bin canın, o yaktığınız kızın hesabı nasıl alınır, anlarsınız çok yakında. sizin hesabınız buysa, bizim de o olur. anladığı dilden konuşulur herkesin, rahat olun..
benim gibi zonguldaklı olduğunu düşündüğüm yazar. an itibariyle zonguldak hakkında başlıklar açmaktadır. sanırım bugün zonguldak ı tanıtmayı kendine görev bilmiştir.
zonguldaklı olmayan yazardır.
hatamı gözümün içine sokmuş yazardır, emeğine sağlık.
amacı zaten karışmış olan ortamı daha da karıştırmak olan ve yılbaşı temizliği kapsamında kanat takılacak yazarlardandır.

(bkz: karargah basan cumhuriyet savcıları)
(bkz: emniyet in tsk ya haddini bildirmesi)
tsk'dan hayatının tekmesini yemiş olacak ki, kuyruk acısı sözlüklere yetmiyor, taşıyor. biz de çekirdek çitleyerek izliyoruz bu komediyi. *
tsk mensubu bir babanın evladıdır. tsk'dan değil tsk içinde bir zamanlar muvazzaf ve omuzlarında galaksiler taşıyan orospu çocuklarından hayatının tekmesini yemiş bir yazardır. öyle bir ah etmiştir ki morjivet, şimdilerde fitil fitil çıkmaktadır acıları kimilerinden...
amacı ortalık karıştırmak olmayan ve yılbaşı temizliği kapsamında kanat takılmamış yazardır.
(bkz: #6993243) en büyük türk milliyetçisi kim biliyor musun, denilesi kişidir. bari 6 ilkesinden birisini biliyor musun? çok şov insanı var aramızda...
merak edilenleri http://www.formspring.me/morjivet adresinden cevaplayacak yazardır.
krala laf atarak kral olabileceğini düşünen yazar.

(bkz: çık dışarı)
sinirlenince daha yahşi oluyor kesinlikle.*
Benden bir nesil önce varolmuş yazar.Küçüğünü uyarmasını,eleştirmesini bilir.Çömez muamelesini hemen yapıştırır.
provakatör kürtçülerden biri olduğunu sandığım ve yakınlarda muhtemel olarak göremeyeceğimiz yazar parçası.
cehaletin 6. nesil temsilcilerinden j'li nikiyle adi kürtçük. * *
akp il başkan yardımcısı mevkisine yakışabilecek bir arkadaş. *
cehaletin kol gibi bayrak açtığı ve etrafı örümcek ağlarıyla kaplanmış içi jöle ile dolu bir beyne sahip sözüm ona ulusal değerleri savunduğunu zanneden, demogoji ustası ve seks hastası sik kafalıların ideolojik saçmalıklarla ve mevcudiyeti halen bir kısım devlet ve halk örgütlenmelerinin kritik mevkilerinde bulunan statüko sülüklerinin; sahip oldukları bir kısım ayrıcalıkları kaybediyor gibi savundukları ak parti öncesi düzeni eleştirdiği ve ak parti iktidarı dönemindeki yenilikleri olumlu bulduğu gerekçesiyle; ilk önce akp yardakçısı ardından kürtçü olarak etiketlenmiş, son olarak da akp il başkan yardımcılığına getirilerek misyonunu sürdürmekte olan yazar.

(#7402643)

bana yapılan yakıştırmalardan;

--spoiler--
adi ama kürt olduğu için değil
--spoiler--

işte ben burada bu zihniyete tükürdüğüm için karmam (-) üç haneli sayıları zorlamaktadır.
bir gün bu sözlüğe girdiğinizde gelişmeler butonunda acı bir haber şeklinde vefat ettiğimi öğrenebilirsiniz. beni tanıyan tanımayan bir çok yazarın buraya yüzlerce entry yazacağından da şüphem yok.

sözlükten ölüm haberimin duyurulması ihtimaline binaen aşağıdaki açıklamaları yapma ihtiyacı duydum.

vasiyetimdir.

1- öncelikle bilerek veya bilmeyerek de olsa hakkına geçtiğim kimseler var ise onlardan haklarını helal etmesini temenni ediyorum, hakkınızı helal ediniz.
2- sözlüğün en iyi yazarının grand ekinoks olduğunu unutmayınız.
3- benden sonra kalacak entryleri sözlüğe miras bırakıyorum. yazarlardan dileğim öldüğümde entrylerime oylama yapmayınız, pek etik olmaz.
4- moderasyon ölüm haberimi mümkün olduğunca geç saatlerde bildirsin ki sol framede gereksiz yere en üst sırayı işgal etmeyeyim.
5- övülecek pek yanım olmadığını ben de kabul ettiğim için boşuna şöyle iyiydi böyle iyiydi diye yapmacık hareketler yaparak karma yapmaya çalışmayınız. kemiklerim sızlar.
6- morjivet anısına bir dakikalık entry girmeme duruşu gibi abuk subuk eylemler yapıp insanları sık boğaz etmeyiniz.
7- beni hatırlayınız.
ankara da bahar bir başkadır zirvesine teşrif ederken bana eşlik etmiş altıncı nesil yazardır.
birazcık bekletsem de nezaketten ödün vermedi.