bugün

birine benzettim. yok yok alakası yok sanırım. hoş gelmiş beşinci nesillerden. *
klon nick tir idolden yola çıkılmış türetilmiştir kendisine sevgi ve saygıyla. *
hoş bulmuş yazardır.
hoşgelmiş.
(bkz: morganize düşler)*
nick olarak morganize işleri, trend olarak da sister zickleri örnek almış yazardır. kendisini kutluyor, başarılar diliyorum.
örnek alınacak daha iyi iki yazar bulamazdı valla.
dişisi galiba diye düşünüyorum....
(bkz: klonların saldırısı)
(bkz: 5 nesillerin fason çalışması) *
uçak bileti ileri bir tarihe ayırtılmış yazar. merakla bekliyoruz...
kendisine önyargıyla yaklaşmak istemiyorum fakat belirtmeden geçemeyeceğim, (bkz: eyvah eyvah)
morganize işler adlı yazarın ta kendisidir. bu da benden bir tespit olsun bakalım.
(bkz: yorganize fişler)
daha şimdiden pipinin boyutlarıyla ilgili entry girmeye başlamış bünye. çakma mıdır nedir bilmiyorum ama bu moderasyona bir çift lafım var.
gittim geldim uçuruldum geri geldim çaylak oldum yine geldim sözlükten soğudum sonra bir daha geldim bu geliş gidişler arasında o kadar çok şey değişti ama siz hala aynısınız. tebrik ediyorum.
organize işler
morganize işler
morganize dişler

harf eklenerek yaratıcılıktan tamamen yoksun, bugünün yazarı yarının çaylağı kimsenin nicklerinden bir örnektir.
başlık ve içeriklerine bakılınca morganize işler ile aynı kişi olduğunu düşünüyorum.

ikinci defa hoşgelendir.
başkalarına ayar verirken kendisi noktalama hatası yapan genede yazıları okunan kişi.

- ama bunlar fake.
neyykkkk

-fake ulan face. *
(bkz: hanım koş tüfeğimi getir parazit yapan var)
morganize işler hayranidir. lakin onunla alakasi olmadiğina inandim..
saçma sapan başlıklar açıp sonra kendi etnrysini silen yazar. morganize işler ya da dişler. neden yazar yapıldığını anlamak güç. biz de alalım adımızın benzerini, yazalım bir ordan bir burdan. ama kabak bizim başımıza patlar değil mi?
tüm yazarlar ve yazdıklarına saygı duyan herkesi seven ve sevilmek isteyen yazardır.
(bkz: yorganize sanayii)
(bkz: yorganı rıza dişler)
bir morganize işler titreşimi , çaylak yazar.
gelişiyle sözlük için kıyamet gününün yaklaştığını haber verendir.**
bir devam filmiymiş sanırım. öncekilerini izlemedim ama bu gerçekten berbat.

iyi ki öncekilerini izlememişim.

unutmadan moderasyona da selam etmek istiyorum. ediyorum.