bugün

bir devam filmiymiş sanırım. öncekilerini izlemedim ama bu gerçekten berbat.

iyi ki öncekilerini izlememişim.

unutmadan moderasyona da selam etmek istiyorum. ediyorum.
gelişiyle sözlük için kıyamet gününün yaklaştığını haber verendir.**
bir morganize işler titreşimi , çaylak yazar.
(bkz: yorganı rıza dişler)
(bkz: yorganize sanayii)
tüm yazarlar ve yazdıklarına saygı duyan herkesi seven ve sevilmek isteyen yazardır.
saçma sapan başlıklar açıp sonra kendi etnrysini silen yazar. morganize işler ya da dişler. neden yazar yapıldığını anlamak güç. biz de alalım adımızın benzerini, yazalım bir ordan bir burdan. ama kabak bizim başımıza patlar değil mi?
morganize işler hayranidir. lakin onunla alakasi olmadiğina inandim..
(bkz: hanım koş tüfeğimi getir parazit yapan var)
başkalarına ayar verirken kendisi noktalama hatası yapan genede yazıları okunan kişi.

- ama bunlar fake.
neyykkkk

-fake ulan face. *
başlık ve içeriklerine bakılınca morganize işler ile aynı kişi olduğunu düşünüyorum.

ikinci defa hoşgelendir.
organize işler
morganize işler
morganize dişler

harf eklenerek yaratıcılıktan tamamen yoksun, bugünün yazarı yarının çaylağı kimsenin nicklerinden bir örnektir.
daha şimdiden pipinin boyutlarıyla ilgili entry girmeye başlamış bünye. çakma mıdır nedir bilmiyorum ama bu moderasyona bir çift lafım var.
gittim geldim uçuruldum geri geldim çaylak oldum yine geldim sözlükten soğudum sonra bir daha geldim bu geliş gidişler arasında o kadar çok şey değişti ama siz hala aynısınız. tebrik ediyorum.
(bkz: yorganize fişler)
morganize işler adlı yazarın ta kendisidir. bu da benden bir tespit olsun bakalım.
kendisine önyargıyla yaklaşmak istemiyorum fakat belirtmeden geçemeyeceğim, (bkz: eyvah eyvah)
uçak bileti ileri bir tarihe ayırtılmış yazar. merakla bekliyoruz...
(bkz: 5 nesillerin fason çalışması) *
(bkz: klonların saldırısı)
dişisi galiba diye düşünüyorum....
nick olarak morganize işleri, trend olarak da sister zickleri örnek almış yazardır. kendisini kutluyor, başarılar diliyorum.
örnek alınacak daha iyi iki yazar bulamazdı valla.
(bkz: morganize düşler)*
hoşgelmiş.
klon nick tir idolden yola çıkılmış türetilmiştir kendisine sevgi ve saygıyla. *
hoş bulmuş yazardır.
birine benzettim. yok yok alakası yok sanırım. hoş gelmiş beşinci nesillerden. *
güncel Önemli Başlıklar