bugün

altıncı nesil yazar. hoş gelmiş sözlüğe.

(bkz: mor gabriel manastırı)
kayseri'de oturduğunu düşündüğüm yazar.
entry'imde yaptığım bir yanlışı tüm nezaketiyle bildiren, (#4986655) nolu entry'siyle beni yerlere düşüren nesildaşım.

nasıl bir ruh ve zihin yapısına sahip olduğunu anlamadığım bu zat, bu ülkede yaşayan kürt kökenli insanlardan "analarını getirmelerini" istemiş. utanmadan swh koymuş bi de sonuna. ben bu lağım kokan ifrazatı okuyunca, mide bulunduran bi sırıtışla kurbanına doğru yaklaşan o film karakteri geldi aklıma. kötü olan da bu ya; o bir film karakteri, bu adam gerçek!

sapkınlık ya hani mevzu; damacanayla münasebet kuran adamı bile anlayabilir insan, "içine doğduğu çevrede cinselliğini sürekli bastırmak zorunda kalmış, sonunda böyle patlak vermiş" filan diye açıklamalara girişebilir. lakin bu hastalıklı ruh halini açıklamaya hiçbir milliyetçilik martavalı, hiçbir insani değer yetmiyor. nasıl açıklıyacaksın; adam ağzında salya, yüzünde pis bi gülümsemeyle "istiyorum" diyor.

ben de diyorum ki;

hiç mi utanmıyorsun, sanal kahramanlık uğruna böyle aşağılık pozlar vermekten ey insan evladı. hiç mi farkında değilsin buradan nasıl gözüktüğünün? hiç mi düşünmüyorsun, "ya bu adamlar da benden aynı şeyi isterse?" diye. bu mu istediğin?

senin gibilere söylenecek daha fazla kelime yok bende. dileğim yüzündeki gülücüğün donmasıdır...
(#5822527)nolu entrysine inşallah dediğim yazar.
günümün %75 ini beraber geçirdiğim yazar . (bkz: Lanet olsn Seni tanıdığım güne) *
aynı zamanda sözlüğe başlamamı sağlayan yazar .

+ sözlüğe gir lan
- o ney olm benim işim olmaz öyle şeylerle
+ lan bi bak *
saolsun saolsun saolsun ...
kendi nick altını kendi doldurmayan sosyalist yazardan daha hayırlı bi yazar . (bkz: satanist evlat arif)
(#6198495) Lafı ağzımdan almış nesildaş yazar.
hemşehri olduğumuz yazar.*
konuştuğumuz tek konu galatasaraymış bugün farkettik yazarı..* şu transferler bitsin normale döneriz herhalde diyorum kendisine...*
mardin' de bulunan bir süryani kilisesidir. hala ibadet devam etmektedir. mor süryanilerde aziz anlamında kullanılmatadır. güneş odası ve metropolitler ve de diğer büyük din adamlarının oturur şekilde gömülmüş odaları ilginçtir. manzarası ise harikulade.
(bkz: #13747761)

--alıntı--
Siktir et eboue takma kafana van için soyunduklarını beyan eden gay leri.
--alıntı--

(bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun.
allah rahmet eylesin.
kendi ölüm ilanını kendisi yazan yazar.

bir yakını girip yazdıysa da keşke kendini tanıtsaydı anlarsak şaka mı değil mi? öldüyse başımız sağolsun...
(#13928407)
(#13938005) 3 gündür takip ediyorum şaka yaptım yaşıyorum demesi için ama ne yazık ki gerçek galiba.

allah rahmet eylesin.
Suryani manastırıdır, çok eski bir yapıdır. içinde yaklaşık altmış kişi vardır. Bunların bir kısmı yatılı kalan öğrenciden oluşmaktadır.
http://www.radikal.com.tr...1093804&CategoryID=77

Süryaniler, ataları Aramilerden oluşan Ortadoğu'da yaşayan Semitik Hıristiyan halk.

yüz yıllardır bu topraklarda yaşıyorlar. rahat bırakın
Karşılıklı olarak nick altı kustuğum yazar. Şimdi yazmasam ben sana geldim sen bana gelmiyorsun darılırım ama melahat Hanım olmasın.